Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5421444665
REGON: 050111172
Rok założenia:
1993

O firmie

Nazywam się Alicja Bielawska, prowadzę salon fryzjerski w Białymstoku. Już od 1993 roku działam w branży fryzjerskiej. Zespół moich pracowników składa się z wykwalifikowanych fryzjerów.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oferta

W naszym salonie świadczymy usługi fryzjerskie zarówno dla Pań, jak i Panów. Strzyżemy również dzieci oraz wykonujemy fryzury awangardowe. Oprócz strzyżenia zajmujemy się koloryzacją i zabiegami pielęgnacyjnymi na włosy. Praca fryzjera jest naszą pasją, więc z dużym zaangażowaniem podchodzimy do naszych obowiązków. Śledzimy na bieżąco zmieniające się trendy w branży fryzjerskiej.

Znaczącym atutem naszych fryzjerów jest to, że potrafią oni precyzyjnie dopasować fryzurę do kształtu twarzy, typu urody i indywidualnych preferencji. Ponadto wykonujemy wiele zabiegów koloryzacyjnych, do których zaliczamy: balejaże, pasemka czy też refleksy. Wiemy doskonale, że odpowiednio dobrany kolor włosów potrafi dodać pewności siebie i poprawić ogólne samopoczucie.

Ponadto wykonujemy fryzury okolicznościowe. Po wizycie w naszym salonie można udać się prosto na rozmaite uroczystości, takie jak np. ślub czy bal. Wykonywane przez nas modne uczesania będą doskonałym uzupełnieniem pięknej kreacji.

Dodatkowo wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne, a także oferujemy maseczki regenerujące i nawilżające do włosów.

Zapraszamy do salonu fryzjerskiego Alicji Bielawskiej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Alicja Bielawska

Alicja Bielawska, Białystok

Opinie (0)

Opinie o firmie Alicja Bielawska