Stomatologia estetyczna na najwyższym poziomie
Stomatologia estetyczna na najwyższym poziomie, Ali Dent Praktyka Stomatologiczna Anna Moczuło-Ali, Piastów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5341145073
REGON: 142414303
Rok założenia:
2010

O firmie

Ali Dent to nowoczesny gabinet stomatologiczny prowadzony przez Annę Moczuło-Ali − doświadczonego stomatologa i protetyka zębowego. Nasza siedziba znajduje się w Piastowie, w powiecie pruszkowskim, w województwie mazowieckim. Dobra lokalizacja umożliwia łatwy dojazd pacjentom ze stolicy, Pruszkowa czy Milanówka.

Oferta

Zdrowe zęby i piękny uśmiech to niezwykle ważne atuty w dzisiejszym świecie. By utrzymać je w idealnym stanie, trzeba regularnie odwiedzać dentystę. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów i oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych. Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu zębów u dzieci i dorosłych. W trosce o bezpieczeństwo pacjentów gabinet Ali Dent z Piastowa jest wyposażony w nowoczesny sprzęt dentystyczny. Po każdym zabiegu wszystkie urządzenia są dokładnie sterylizowane, a raz w miesiącu sprawdzamy ich skuteczność specjalistycznym testem.

W ramach stomatologii estetycznej zajmujemy się wybielaniem zębów oraz ich czyszczeniem przy użyciu metod piaskowania i skalingu. Dzięki nowoczesnym koronom porcelanowym, licówkom pełnoceramicznym możemy przeprowadzać skuteczną korekcję kształtu i koloru zęba.

Dużą wagę przywiązujemy do stomatologii dziecięcej. W tym zakresie proponujemy wykonanie m.in. lapisowania zębów mlecznych czy lakierowania preparatami fluorowymi. Ponadto leczymy próchnicę, leczymy lub wyrywamy zęby mleczne. Lakujemy zarówno zęby mleczne, jak i stałe.

Osobom z brakami w uzębieniu polecamy sprawdzone rozwiązania z zakresu protetyki. Proponujemy duży wybór protez zębowych ruchomych lub stałych.

Wykonujemy również zabiegi chirurgiczne polegające na usuwaniu zębów, w tym również tzw. ósemek i zębów niewyrżniętych, odsłanianiu zębów zatrzymanym czy podcinaniu wędzidełek. Przeprowadzamy także hemisekcje i zabiegi implantologiczne.

Zapraszamy na wizytę.

Kontakt

Kontakt Ali Dent Praktyka Stomatologiczna Anna Moczuło-Ali

Ali Dent Praktyka Stomatologiczna Anna Moczuło-Ali, Piastów

Opinie (0)

Opinie o firmie Ali Dent Praktyka Stomatologiczna Anna Moczuło-Ali