Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9930399610
REGON: 852748173
Rok założenia:
2004

O firmie

Przedsiębiorstwo Alfa s.c. znajduje się w Tarnowie, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2001 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych. Osobami decyzyjnymi są Dorota Łabno i Anna Markowicz.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest obsługa księgowa. Posiadamy 17-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie akt osobowych pracowników, a także rozliczanie podatków. Ponadto zajmujemy się wystawianiem świadectw pracy, naliczaniem wynagrodzeń, obsługą kadrowo-płacową oraz rozliczaniem z ZUS i US.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie usprawnia naszą pracę. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi.

Ponadto zajmujemy się doradztwem podatkowym, udzielaniem porad, wydawaniem opinii oraz prowadzeniem ewidencji do celów podatkowych. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia biura rachunkowego Alfa w Tarnowie.

Kontakt

Kontakt Alfa s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz

Alfa s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz, Tarnów

Opinie (0)

Opinie o firmie Alfa s.c. Dorota Łabno, Anna Markowicz