Profesjonalna obsługa księgowa
Profesjonalna obsługa księgowa, Alfa. Mirosława Rynowiecka, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9720188901
Rok założenia:
2005

O firmie

Biuro rachunkowe Alfa mieści się w Poznaniu. Właścicielem biura jest Mirosława Rynowiecka, która prowadzi działalność nieprzerwanie od 2005 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży rachunkowości jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów.

Oferta

Mirosława Rynowiecka uzyskała wszelkie niezbędne uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dodatkowo gwarancją bezpieczeństwa Klientów jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Głównym profilem naszej działalności są w usługi rachunkowe. Zajmujemy się przede wszystkim prowadzeniem księgowości stowarzyszeń, fundacji i organizacji pozarządowych. Obsługujemy również spółki cywilne i osoby fizyczne, które prowadzą własną działalność gospodarczą.

Do naszych zadań należy prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Oferta biura obejmuje prowadzenie ewidencji ryczałtu i podatku VAT. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, w ramach której to rozliczamy pracowników, a także sporządzamy listy płac. Ponadto wykonujemy rozliczenia związane z ZUS-em.

Oferujemy fachową pomoc w rozliczaniu projektów budżetowych i projektów unijnych. Na życzenie klientów reprezentujemy ich przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i przed Urzędem Skarbowym. Uzupełnienie oferty stanowi opracowywanie bilansów oraz sprawozdań finansowych.

Zapewniamy, że każdą usługę realizujemy bardzo rzetelnie i z dużym zaangażowaniem. Pamiętamy o terminach, w których usługa miała zostać zakończona, gdyż bardzo szanujemy czas Klientów.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Alfa. Mirosława Rynowiecka

Alfa. Mirosława Rynowiecka, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Alfa. Mirosława Rynowiecka