Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5832642059
Rok założenia:
2009

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Alexevents Aleksandra Czerwińska." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5832642059.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Gdańsk w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2009 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Dąbrówki 64. Kod pocztowy do korespondencji to: 80-034 Gdańsk. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.327561N, 18.6056709E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: a.czerwinska@alexevents.pl. Branża Atrakcje turystyczne to dziedzina, w której firma "Alexevents Aleksandra Czerwińska." prowadzi swoją działalność od kilku lat.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 512 084 692.

Kontakt

Kontakt Alexevents Aleksandra Czerwińska.

Alexevents Aleksandra Czerwińska., Gdańsk

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Alexevents Aleksandra Czerwińska.