Organizacja eventów dla kobiet
Organizacja eventów dla kobiet, Alex Event Team Aleksandra Zielińska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1180626166
Rok założenia:
2023

O firmie

Siedziba Alex Event Team znajduje się w Warszawie, ale specjalizujemy się w organizacji eventów poza miastem. Ofertę kierujemy przede wszystkim do kobiet.

Oferta

Jeśli marzą Państwo o niezapomnianych i inspirujących wydarzeniach, to zapraszamy do skorzystania z oferty Alex Event Team! Zajmujemy się organizacją eventów. Wydarzenia, które planujemy, przeznaczone są przede wszystkim dla pań. Kobiety, które chcą nauczyć się nowych rzeczy, odpocząć i zadbać o kondycję biorą udział w naszych warsztatach, szkoleniach oraz zajęciach fitness. Szczególnie polecamy zapisywanie się na fitness, ponieważ to świetny sposób na zbudowanie formy i utrzymanie szczupłej sylwetki.

Kobiety zapisują się również na organizowane przez nas wyjazdy dla singli. Takie eventy, w których biorą udział razem z mężczyznami, to doskonała okazja na poznanie ciekawych osób i spędzenie czasu w świetnej atmosferze. Wszystkie organizowane przez nas eventy mają zapewnić zabawę, pozytywne emocje i odprężenie. Z tego powodu wybieramy ciekawe miejsca, np. ośrodki wczasowe nad jeziorami. W ramach wyjazdów zapewniamy noclegi w komfortowych warunkach, wyżywienie oraz liczne atrakcje. Rejsy, konkursy, zajęcia sportowe, a także zabawy przy ognisku zapadają w pamięć na długo! Więcej informacji o eventach udzielamy e-mailowo oraz telefonicznie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty Alex Event Team!

Artykuły

Przepis na udaną firmową imprezę - Alex Event Team Aleksandra Zielińska
Przepis na udaną firmową imprezę - Alex Event Team Aleksandra Zielińska
Impreza firmowa jest świetnym sposobem na integrację i oderwanie się od codziennych obowiązków. Zobacz, jak przygotować udaną i pamiętną imprezę firmową.

Wideo

Kontakt

Kontakt Alex Event Team Aleksandra Zielińska

Alex Event Team Aleksandra Zielińska, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Alex Event Team Aleksandra Zielińska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.