Kompleksowo świadczymy usługi z zakresu alergologii
Kompleksowo świadczymy usługi z zakresu alergologii, Alergomed1. NZOZ, Opole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7542777510
REGON: 532464070
Rok założenia:
2004

O firmie

Poradnia alergologiczna Alergomed 1 powstała w 2001 roku. Siedziba mieści się w Opolu. Zajmujemy się leczeniem różnego rodzaju alergii. Osobą decyzyjną jest lek. med. spec. alergolog, spec. pulmonolog i internista. Hanna Chmielewska. Poradnia znajduje się też w Namysłowie.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest leczenie alergologiczne. W dzisiejszych czasach alergie pokarmowe lub sezonowe występują w każdym wieku. Przyjmujemy zarówno dzieci, jak i dorosłych, ale każdemu staramy się pomóc. Leczymy w ramach ubezpieczenia z NFZ i prywatnie.

Leczymy:
  • alergiczny nieżyt nosa,
  • alergie skóry,
  • atopowe zapalenie skóry,
  • katar alergiczny.
Dysponujemy nowoczesnych sprzętem medycznym, który umożliwia nam wykonywanie wszystkich niezbędnych badań. Na podstawie uzyskanych wyników, możemy stwierdzić na co jest uczulony pacjent i wprowadzić leczenie. Ponadto podejmujemy się leczenia pyłkowicy, pokrzywki i różnych chorób płuc.

Udzielamy także porad z zakresu immunoterapii swoistej, pulmonologii, chorób wewnętrznych oraz porad dietetycznych. Zarówno środowisko jakie nas otacza, jak i spożywane pokarmy mają wpływ na nasze samopoczucie i objawy alergii. Badania wykonywane są zazwyczaj podskórnie lub podjęzykowo. Oferujemy też testy skórne punktowe, śródskórne, naskórkowe i testy w surowicy krwi.

W naszej poradni pacjenci mogą też wykonać spirometrię, rynomanometrię i nebulizację. Podejmujemy się leczenie astmy oskrzelowej, obrzęków naczynioruchowych, wyprysków atopowych, wyprysków kontaktowych i POChP.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Do pacjentów podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Nasza druga poradnia znajduje się w Namysłowie, przy ulicy Pocztowej 7. Rejestracja odbywa się pod numerem tel. 500 18 46 77.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia poradni Alergomed 1 w Opolu.

Artykuły

Jak radzić sobie z alergią?
Jak radzić sobie z alergią?
Poradnia posiada w swojej ofercie szeroki zakres badań oraz nowoczesne techniki leczenia alergii, dzięki którym pacjenci mogą szybko wrócić do zdrowia.

Wideo

Kontakt

Kontakt Alergomed1. NZOZ

Alergomed1. NZOZ, Opole

Opinie (2)

Opinie o firmie Alergomed1. NZOZ

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jędrek
Jędrek
5.0
30.05.2019
Dobrali mi dietę, dzięki której nie muszę już przyjmować tony leków i czuję się o wiele lepiej.
Magdalena
Magdalena
5.0
16.03.2019
Wyleczyli mojego synka, który strasznie się męczył przez alergie. Polecam!
Tagi