przyjazna Alarmowe systemy, Alarm-Tel Risto Stojanow, Starowa Góra

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7271754708
REGON: 472889976
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Firmę Alarm-Tel założyliśmy w Starowej Górze, w województwie łódzkim. Właścicielem firmy jest Risto Stojanow. Specjalizujemy się w usługach związanych z systemami alarmowymi. Posiadamy ogromne doświadczenie w tym zakresie, ponieważ działamy na rynku od końca lat 90. XX wieku.

Oferta

Bezpieczeństwo ludzi i mienia to niezwykle ważne zagadnienie. By je zwiększyć, należy zastosować specjalistyczne rozwiązania alarmowe, a tym zajmuje się od lat firma Alarm-Tel. Nasze przedsiębiorstwo gwarantuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, fachowe doradztwo i dotrzymywanie terminów. Zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem systemów alarmowych. Kładziemy nacisk na to, by rozwiązania zastosowane w systemie odpowiadały w pełni oczekiwaniom klienta i były niezawodne. Zastosowanie urządzeń renomowanych firm gwarantuje pełne wykorzystanie możliwości każdego systemu.

W przypadku systemów alarmowych najczęściej są one stosowane do zapobiegania kradzieży. Próbę wtargnięcia sygnalizują dźwiękiem i światłem w chwili, gdy czujniki ruchu wykryły podejrzane zachowanie. Inicjacja systemu może również zachodzić po ręcznym wciśnięciu przycisku. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa sygnalizują także zbicie szyby, pojawienie się dymu, czadu i gazu lub podwyższoną temperaturę. Mogą one wchodzić w skład instalacji alarmujących o pożarze. Te sygnalizują pojawienie się ognia oraz mogą wspomagać ewakuację i gaszenie pożaru.

Inne systemy bezpieczeństwa montowane przez naszą firmę to:
  • monitoring,
  • telewizja przemysłowa,
  • wideodomofony,
  • systemy kontroli dostępu.
Te ostatnie oparte są najczęściej o zamek elektroniczny, otwierany kodem, kartą lub innym czujnikiem. Poza zabezpieczaniem wnętrza przed niepowołanymi osobami pełnią również funkcję kontrolną wobec personelu. Ich zastosowanie umożliwia rejestrowanie czasu pracy i przemieszczenia się pracowników po firmowym obiekcie.

Więcej informacji związanych z działalnością naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Zapraszamy - firma Alarm-Tel ze Starowej Góry.

Artykuły

Dlaczego czujnik czadu powinien być w każdym domu?
Dlaczego czujnik czadu powinien być w każdym domu?
Czad to bezbarwny i bezwonny gaz, który uwalniając się w pomieszczeniu, stanowi zagrożenie dla życia. Zobacz, dlaczego montaż czujników czadu jest tak ważny.
Przed czym może nas chronić skuteczny system alarmowy?
Przed czym może nas chronić skuteczny system alarmowy?
Przed jakimi zagrożeniami mogą nas uchronić nowoczesne alarmy? Jak rozwijają się centralki sterujące? Jakie korzyści przyniósł ten postęp użytkownikom?
Jakie są największe zalety kamer przemysłowych CCTV?
Jakie są największe zalety kamer przemysłowych CCTV?
Kamery przemysłowe CCTV zdecydowanie zmniejszają wskaźnik przestępczości. Rozpoznasz intruza. Można je umieścić w dowolnym miejscu. Mają różny kształt.

Wideo

Kontakt

Kontakt Alarm-Tel Risto Stojanow

Alarm-Tel Risto Stojanow, Starowa Góra

Opinie (18)

Opinie o firmie Alarm-Tel Risto Stojanow


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

jestemza
jestemza
5.0
25.05.2022
W krótkim czasie usunęli usterkę w naszej kamerze, a usługę wykonali w ramach gwarancji.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
21.03.2022
Poprosiliśmy ich o montaż alarmu na naszej posesji. Udostępnili nam kilka modelów i opowiedzieli, na jakie parametry techniczne warto zwrócić uwagę. Po montażu sprawdzili, czy instalacja na pewno działa.
Ewka
Ewka
5.0
19.01.2022
Pan z obsługi dokładnie nam wyjaśnił, jak działa system kontroli dostępu oraz jaki rodzaj urządzeń najlepiej wybrać. Zdecydowaliśmy się na weryfikację przez wprowadzanie kodu i to był bardzo dobry pomysł, bo nie mamy problemu ze zgubionymi kartami, polecam.
rodok
rodok
5.0
14.11.2021
Instalację przeciwpożarową zamontowali u nas zgodnie z obowiązującymi normami, więc w razie kontroli mam pewność, że biuro wyposażone jest w niezbędne alarmy oraz czujki.
Jarosław
Jarosław
4.0
04.09.2021
Dobrali monitoring przemysłowy dla naszego zakładu produkcyjnego. Wykonali montaż na oryginalnych częściach i przystosowali całą instalację elektryczną do dodatkowych urządzeń.
nickzastepczy
nickzastepczy
5.0
03.07.2021
Warto z nimi współpracować, dlatego, że na każdy montaż systemów bezpieczeństwa dają gwarancję i mają dobrze wyszkolonych techników, którzy od ręki potrafią usunąć usterkę.
Gerard
Gerard
5.0
28.05.2021
Cieszę się, że współpraca z firmą Alarm-Tel była tak udana. Konieczność montowania alarmu na sporym obiekcie była z pewnością wyzwaniem, ale poradzili sobie bez zająknięcia. Nie mam najmniejszych wątpliwości co do ich wysokich umiejętności.
Julietta
Julietta
5.0
05.03.2021
Profesjonaliści i tyle w temacie. Polecam serdecznie.
Igor
Igor
5.0
14.01.2021
Zamontowali system kontroli dostępu w magazynie. Żałuję, że wcześniej się nie zdecydowałem na ich usługi.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
27.11.2020
Dobra firma i oferta, jeśli chodzi o alarmy. Znają szczegółowo systemy, zawsze wszystko dobrze wytłumaczą. Po prostu fachowcy.
Nikodem
Nikodem
5.0
09.09.2020
Z montażu monitoringu jestem w pełni zadowolony. Szybko poszło, a wszystko działa bez zarzutu. Polecam.
Celina
Celina
5.0
28.07.2020
Videodomofon to bardzo przydatne urządzenie. I dzięki firmie Aram-Tel za montaż!
Krzysztof
Krzysztof
5.0
30.05.2020
Montowali mi w zakładzie system kontroli dostępu. Bardzo profesjonalnie się spisali, system świetnie działa. Polecam.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
13.03.2020
Serwis szybko załatwiony, aż byłem zdziwiony, że tak szybko. Rzetelni fachowcy.
Monika
Monika
5.0
24.01.2020
Spoko, firma się stara, widać, że się na tym znają. A dodatkowo cena całkiem przystępna. Polecam.
Magda
Magda
5.0
05.11.2019
Z Alarm-Tel mam dobre wspomnienia, bo profesjonalnie wykonali swoją pracę. Super.
Antek
Antek
5.0
14.09.2019
Fachowcy, jeśli chodzi o alarmy. Szybko poszło też z montażem, jestem zadowolony.
Kuba
Kuba
5.0
29.07.2019
Wszystko bardzo sensownie zostało zaprojektowane, dzięki czemu idealnie pasuje pod moją posesję. Bardzo rzetelna firma, świetnie są rozeznani w temacie. Serdecznie polecam.
Tagi