Pełny zakres mechaniki i elektromechaniki samochodowej
Pełny zakres mechaniki i elektromechaniki samochodowej, Alarm Elektronik, Częstochowa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9490000703
REGON: 150156438
Rok założenia:
1993

O firmie

Prowadzona przez nas firma Alarm Elektronik ulokowana jest w Częstochowie, na terenie województwa śląskiego. Na rynku prosperujemy nieustannie od 1996 roku. Nasze specjalizacje to mechanika i alarmy. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Tomasz Buzdygan.

Oferta

Specjalizujemy się w mechanice związanej z branżą motoryzacyjną. Profesjonalnie zbadamy pojazd, a później wyeliminujemy znalezione usterki. Jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi fachowcami, którzy znają się na mechanice. Zapewniamy dokładne i terminowe usługi wysokiej jakości.

Nasza oferta to diagnostyka komputerowa, naprawy zawieszenia oraz układów hamulcowych, a także montaż haków holowniczych. Zajmujemy się również wymianą oleju i płynów eksploatacyjnych, serwisem klimatyzacji oraz montażem i naprawą zabezpieczeń. Uwzględniamy tutaj alarmy samochodowe bądź immobilizery.

Dodatkowo oferujemy kasowanie błędów, kodowanie kluczyków, dorabianie kluczy samochodowych oraz testy akumulatorów. Naprawiamy również zamki centralne, liczniki samochodowe, mechanizmy podnoszenia szyb, rozruszniki i poduszki powietrzne. Ponadto ustawiamy światła, wymieniamy przewody zapłonowe, stacyjki bądź żarówki samochodowe.

W naszym warsztacie zakupią Państwo części zamienne do samochodów marki Land Rover. Można u nas także skorzystać z usług adaptacji przepustnicy czy awaryjnego otwierania auta.

Alarm Elektronik zaprasza do współpracy.

Kontakt

Kontakt Alarm Elektronik

Alarm Elektronik, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Alarm Elektronik