Zajmujemy się zakładaniem akwariów słodkowodnych
Zajmujemy się zakładaniem akwariów słodkowodnych, Akwario s.c., Opole

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7543080136

O firmie

Sklep zoologiczny Akwario s.c. znajduje się w Opolu. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2014 roku. Zajmujemy się zakładaniem akwariów i sprzedażą akcesoriów dla zwierząt. Osobami decyzyjnymi są Julita Złoto-Kopeć i Łukasz Kopeć.

Oferta

Od 4 lat zajmujemy się prowadzeniem sklepu zoologicznego. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwani i znacznie poszerzyliśmy asortyment. Z naszych usług najczęściej korzystają klienci indywidualni.

Oferujemy:
  • klatki,
  • akcesoria dla zwierząt,
  • karmy dla zwierząt,
  • zoologiczne artykuły.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu, który będzie dopasowany do wieku i rasy Państwa pupila.

Specjalizujemy się w zakładaniu akwariów, głównie są to akwaria słonowodne i słodkowodne. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych narzędzi, które umożliwiają nam profesjonalny montaż i serwis. Wykonujemy nie tylko standardowe realizacje, ale i nowoczesne akwaria, które stanowią piękną dekorację w pomieszczeniu.

Klientom proponujemy akwaria zabudowane w ścianie oraz wolnostojące. Uzupełnieniem asortymentu są karmy dla zwierząt, a także artykuły do czyszczenia akwariów. W sprzedaży mamy też artykułów do pielęgnacji i hodowli pupili. Polecamy też zakup rybek, gryzoni oraz ptaków.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę. Zachęcamy też do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Akwario w Opolu.

Kontakt

Kontakt Akwario s.c.

Akwario s.c., Opole

Opinie (2)

Opinie o firmie Akwario s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.07.2014
Świetny sklep - duży wybór -polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.07.2014
Polecał gorąco zwierzaki są zadbane jest duży wybór i jest tanio :-)