Kompleksowe usługi rachunkowe i kadrowo-płacowe
Kompleksowe usługi rachunkowe i kadrowo-płacowe, Akro Biuro rachunkowe , Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5252176729
REGON: 016320086

O firmie

Biuro rachunkowe Akro znajduje się w Warszawie. Jego początki sięgają połowy lat 90. ubiegłego wieku. Firma zajmuje się usługami księgowymi dla różnych podmiotów gospodarczych, niezależnie od ich wielkości.

Oferta

Obowiązki księgowe dotyczą wszystkich podatników, w tym prowadzących działalność gospodarczą. Na szczęście cenny czas, który potrzeby jest do zajmowania się firmą, można zyskać, korzystając z usług biura rachunkowego Akro. Firma specjalizuje się w pełnej księgowości opartej na księgach handlowych oraz uproszczonej księgowości z księgami przychodów i rozchodów. W każdym przypadku księgowi zatrudnieni w biurze dbają o uzupełnianie dokumentów, prawidłowe obliczanie składek i terminowe przelewy. Zajmują się takimi usługami jak:
  • rozliczanie podatku PIT,
  • rozliczanie podatku CIT,
  • rozliczanie podatku VAT.
Ponadto księgowi sprawdzają sprawozdania finansowe, reprezentują klientów w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz sporządzają deklaracje zgłoszeniowe pracowników do ZUS-u. Jest to jedna z usług związanych z kadrami i płacami. Biuro oferuje również prowadzenie dokumentacji pracowniczej, w tym różnych ewidencji i przygotowywanie list płac.

Pytania związane z działalnością biura rachunkowego Akro można zadawać telefonicznie albo kierować na pocztę e-mailową. Ponadto warto wejść na stronę internetową firmy.

Artykuły

Zakładasz własną firmę? Skorzystaj z pomocy doświadczonego księgowego!
Zakładasz własną firmę? Skorzystaj z pomocy doświadczonego księgowego!
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie tylko przyjemności, ale i obowiązki. Jednym z nich jest wymóg prowadzenia księgowości i płacenia podatków.
Dlaczego warto zdecydować się na outsourcing kadrowo-płacowy?
Dlaczego warto zdecydować się na outsourcing kadrowo-płacowy?
Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na outsourcing kadrowo-płacowy. Na czym polega ta usługa? Jakie są jej zalety? Dowiesz się z artykułu.
Czym są audyty finansowe przeprowadzane przez biuro rachunkowe Akro?
Czym są audyty finansowe przeprowadzane przez biuro rachunkowe Akro?
Audyt finansowy to przydatne badanie, które pozwala wykryć wszelkie nieprawidłowości w księgowości. Jego przeprowadzenie warto powierzyć firmie Akro.

Wideo

Kontakt

Kontakt Akro Biuro rachunkowe

Akro Biuro rachunkowe , Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Akro Biuro rachunkowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.