Zapewniamy kompleksowe doradztwo żywieniowe
Zapewniamy kompleksowe doradztwo żywieniowe, Akademia Zdrowie-Jesz Sp. z o.o., Wałbrzych

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8863005817
REGON: 38105791500000
KRS: 0000745408
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Nasza Akademia Zdrowie-Jesz znajduje się w Wałbrzychu, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielami akademii są Elżbieta i Jerzy Wojciechowscy.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach związanych z żywieniem - w naszej akademii dbamy o to, by nauczyć naszych Klientów zasad racjonalnego żywienia. Przygotowujemy jadłospisy dopasowane do Państwa potrzeb, tworzymy plany żywieniowe, które będą nie tylko wartościowe, ale także smaczne! Bazujemy na wysokiej jakości produktach, w tym owocach, warzywach, orzechach, pestkach, zdrowych tłuszczach, mięsie, rybach i owocach morza oraz kaszach. Oferujemy Państwu takie usługi jak:
  • zmiany nawyków żywienia,
  • dietocoaching,
  • poradnictwo dietetyczne,
  • żywienie rodzin,
  • indywidualny dobór diety.
Wykonujemy analizy składu ciała, które pozwolą na określenie poziomu białka, BMI, poziomu metabolizmu podstawowego oraz ocenę kompleksową, analizę tłuszczu, analizę formy ciała oraz poziom płynów wewnątrz i zewnątrzkomórkowych. Oferujemy szkolenia tematyczne dotyczące chorób cywilizacyjnych, w tym takich jak otyłość, nadwaga, choroby tarczycy, cukrzyca, insulinooporność, PCOS czy choroby jelit. Zapewniamy szkolenia autorskie.

Zajmujemy się regeneracją organizmu i usuwaniem bakterii oraz roztoczy. Oferujemy terapię przeciw patogenom, takim jak wirusy, bakterie oraz pasożyty, prowadzimy terapie antyalergiczne.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Akademii Zdrowie-Jesz w Wałbrzychu.

Artykuły

Dieta obniżająca cholesterol z Akademią Zdrowie-Jesz
Dieta obniżająca cholesterol z Akademią Zdrowie-Jesz
Aby utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu, często wystarczy odpowiednio zbilansowana dieta. Gabinet dietetyczny Akademia Zdrowie-Jesz dobierze ją dla Ciebie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Akademia Zdrowie-Jesz Sp. z o.o.

Akademia Zdrowie-Jesz Sp. z o.o., Wałbrzych

Opinie (7)

Opinie o firmie Akademia Zdrowie-Jesz Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Hubert
Hubert
4.0
29.05.2022
Byłem tutaj na analizie składu ciała, polecam. Profesjonalizm pod każdym względem.
Ela
Ela
5.0
17.03.2022
Polecam każdemu kto chce zmienić swój tryb życia, mi bardzo pomogli.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
14.03.2022
Polecam każdemu, kto jeszcze się waha i zastanawia nad wyborem dobrego dietetyka. Tutaj naprawdę zainteresują się Twoją historią i z pełnym zaangażowaniem podejdą do rozwiązania Twoich problemów zdrowotnych.
Irena Starak
Irena Starak
5.0
29.01.2022
Oferują świetne doradztwo związane ze zmianą sposobu żywienia, wykonują niezbędne badania, mają bardzo precyzyjny sprzęt. Polecam!
Ewelina P.
Ewelina P.
5.0
11.01.2022
Dieta dobra w smaku i co najważniejsze odchudza. Jestem zadowolona z profesjonalizmu w obsłudze. A wiedza Pana Jerzego jest na najwyższym poziomie. Polecam
Kuba
Kuba
5.0
05.11.2021
Doskonałe poradnictwo dietetyczne, nim wreszcie przerzuciłem się na zdrowy tryb życia i dobrze mi z tym! Dziękuję raz jeszcze.
Mr John
Mr John
5.0
29.09.2021
Korzystałem z ich usług, ułożyli dla mnie dietę, dzięki której udało mi się zrzucić już dużo i ciągle idę po więcej! Polecam każdemu to miejsce.