Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5540313225
REGON: 000842390
Rok założenia:
1979

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5540313225 została umieszczona firma: "Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego. Wydział Wokalno - Aktorski". Firma ma numer REGON: 000842390.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Bydgoszcz w województwie kujawsko-pomorskim. Działa na rynku od 1979 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Słowackiego 7. Korespondencyjny kod pocztowy to: 85-008 Bydgoszcz. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.12978N, 18.00969E. Firma "Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego. Wydział Wokalno - Aktorski" prowadzi swoją działalność w branży Publiczne szkoły wyższe.

Realizując działania edukacyjne z zakresu studiów wyższych oraz podyplomowych, uczelnia prowadzi także badania naukowe w swojej dziedzinie. Doświadczona i wysoce wykwalifikowana kadra naukowa i dydaktyczna dba o wszechstronny rozwój studentów z zakresu oferowanych kierunków studiów gwarantując studentom dostęp do najnowszych wyników badań i trendów światowych.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 52 321 05 82 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego. Wydział Wokalno - Aktorski

Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego. Wydział Wokalno - Aktorski, Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego. Wydział Wokalno - Aktorski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.