Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6511635613
Rok założenia:
2005

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Katowice, gen. Pułaskiego 60
Pasja do motoryzacji towarzyszy nam od lat - jesteśmy prawdziwymi miłośnikami samochodów. Zaowocowa...
Podstawowym profilem Speed-Car jest wynajem samochodów osobowych. Oferta kierowana jest do przedsię...
Samochody to nasza pasja - i właśnie z tej pasji powstała nasza firma. Znajdą Państwo u nas wyjątko...
Nie każdy dysponuje własnym autem, ale niemal każdy znalazł się już w sytuacji, gdy samochód był mu...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Ait-Car. Wypożyczalnia samochodów" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6511635613.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Katowice w województwie śląskim. Działa na rynku od 2005 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Wolności 89. Kod pocztowy do korespondencji to: 40-749 Katowice. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 50.19818N, 19.04335E. Branża Wynajem samochodów to dziedzina, w której firma "Ait-Car. Wypożyczalnia samochodów" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 506 021 907.

Kontakt

Kontakt Ait-Car. Wypożyczalnia samochodów

Ait-Car. Wypożyczalnia samochodów, Katowice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie Ait-Car. Wypożyczalnia samochodów

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
20.09.2013
Przestrzegam przed firmą AIT-CAR. Samochód który otrzymałem był w kiepskim stanie technicznym - począwszy od urwanego lusterka przymocowanego taśmą izolacyjną, zużytych wycieraczkach - kończąc na głównym mankamencie - niesprawnej skrzyni biegów. Nazajutrz gdy podjąłem próbę zmiany samochodu na sprawny, spotkałem się z bardzo nie miłą odmową. Pani przez telefon odnosiła się w sposób niesamowicie arogancki, nie wyraziła chęci pomocy, wręcz przeciwnie po serii nielogicznych sformułowań - rzuciła słuchawką. Ponadto podczas kontroli drogowej okazało się, że samochód nie posiada ważnego badania technicznego, przez co został mi zabrany dowód rejestracyjny. Przy odbiorze wtedy kolejna niespodzianka: pracownik stwierdził, że ze względu na brak dowodu rejestracyjnego kaucja nie zostanie mi oddana do czasu - jak sam stwierdził - wyjaśnienia sytuacji. Sprawa zakończy się w sądzie. Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia z firmą AIT-CAR, proszę o kontakt: neonew444@gmail.com.