Programy zarządzania hodowlą
Programy zarządzania hodowlą, Agrosoft Poland Sp. z o.o., Nakło nad Notecią

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9670454618
REGON: 091370884
KRS: 0000185139
Rok założenia:
1996

O firmie

Firma Agrosoft Poland specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla rolnictwa. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie już od 1996 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Nakle nad Notecią, w województwie kujawsko-pomorskim.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oferta

W firmie Agrosoft Poland pracuje wykwalifikowany i doświadczony personel, który oprócz tworzenia profesjonalnego oprogramowania specjalizuje się także w obsłudze ferm i hodowli. Zajmujemy się wykonawstwem wielu funkcjonalnych programów, które ułatwiają zarządzanie gospodarstwem.

Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszy się jeden z naszych najnowszych rozwiązań – program WinPig. Służy on do zarządzania stadem. Opracowany został przez Agrosoft Poland, co świadczy o jego wysokiej funkcjonalności. Program ten rozwijamy we współpracy z hodowcami, doradcami oraz lekarzami weterynarii. To oni najlepiej znają zapotrzebowania i problemy, które chcemy Wam pomóc rozwiązać. Ofertę kierujemy do producentów trzody chlewnej na całym świecie.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do skorzystania z usług przedsiębiorstwa Agrosoft Poland.

Artykuły

Jak sprawnie zarządzać gospodarstwem rolnym?
Jak sprawnie zarządzać gospodarstwem rolnym?
Twoje gospodarstwo rolne stale się rozwija, a Ty nie radzisz sobie z jego zarządzaniem? Z tego artykułu dowiesz się, jak poradzić sobie z tym kłopotem.
System informatyczny do zarządzania trzodą chlewną
System informatyczny do zarządzania trzodą chlewną
Umiejętne zarządzanie trzodą chlewną nie jest łatwe, ale na szczęście możemy się w tym celu posłużyć nowoczesną technologią – specjalnym oprogramowaniem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agrosoft Poland Sp. z o.o.

Agrosoft Poland Sp. z o.o., Nakło nad Notecią