Sporządzanie map do celów projektowych
Sporządzanie map do celów projektowych, Agromiar Przedsiębiorstwo usług geodezyjnych Andrzej Leszek Dworecki, Maków Mazowiecki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7571012537
REGON: 550427238
Rok założenia:
2000

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa Agromiar, prowadzonego przez Andrzeja Dworeckiego, zlokalizowana jest w Makowie Mazowieckim. Świadczymy szereg profesjonalnych usług geodezyjnych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym, który umożliwia nam realizację zleceń na wysokim poziomie. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1996 roku.

Oferta

Pracownica Agromiar specjalizuje się w usługach kartograficznych i geodezyjnych. Zajmujemy się wytyczaniem linii podziału gruntów zgodnie z zapisami prawnymi. Każde zadanie wykonujemy rzetelnie oraz terminowo. W celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi nieustannie rozszerzamy kwalifikacje i podnosimy kompetencje zatrudnianych pracowników. Powierzone zadania realizujemy z użyciem nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu, który pozwala na uzyskanie dokładnych wyników, nawet w najcięższych warunkach.

W ofercie firmy Agromiar znajdą Państwo takie usługi, jak:
  • podziały działek,
  • wytyczanie granic,
  • przygotowanie projektów,
  • opracowanie map do celów prawnych,
  • inwentaryzacje powykonawcze budynków,
  • pomiary powykonawcze.
Ponadto zapewniamy geodezyjną obsługę budownictwa. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zlecenia. Z naszą pomocą każdy obiekt powstanie zgodnie z prawem budowlanym. Naszym zadaniem jest dopilnowanie, aby budowa przebiegła według założeń projektowych zawartych w dokumentacji. Biuro zajmuje się obsługą geodezyjną obiektów mieszkalnych, przemysłowych i drogowych. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Współpracujemy z prawnikami, a także rzeczoznawcami majątkowymi. Do współpracy zapraszamy osoby z województwa mazowieckiego.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Chętnie na wszystkie odpowiemy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług geodezyjnych przedsiębiorstwa Agromiar w Makowie Mazowieckim.

Kontakt

Kontakt Agromiar Przedsiębiorstwo usług geodezyjnych Andrzej Leszek Dworecki

Agromiar Przedsiębiorstwo usług geodezyjnych Andrzej Leszek Dworecki, Maków Mazowiecki

Opinie (0)

Opinie o firmie Agromiar Przedsiębiorstwo usług geodezyjnych Andrzej Leszek Dworecki