Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne oraz turystyczne
Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne oraz turystyczne, Agroexpert Adam Rząca, Jabłoń Kościelna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7221465095
REGON: 200349073
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Agroexpert to przedsiębiorstwo, które już od wielu lat prosperuje na rynku. Zajmujemy się oferowaniem różnego rodzaju ubezpieczeń. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Jabłoni Kościelnej, w powiecie wysokomazowieckim, na terenie województwa podlaskiego. Jej właścicielem jest Adam Rząca.

Oferta

Nieprzyjemne sytuacje losowe towarzyszą nam przez całe życie. Nigdy nie wiemy, co się stanie, dlatego dobrze jest być ubezpieczonym na wiele zdarzeń. W naszej ubezpieczalni proponujemy Państwu atrakcyjne oferty polis po bardzo niskich cenach. Dzięki nam, Klienci mogą zadbać o swoje zabezpieczenie oraz rodzin.

Nasza oferta obejmuje ubezpieczenie NWW, na życie, zdrowotne i z tytułu urodzenia dziecka. Uwzględniamy w niej także ubezpieczenia komunikacyjne, a dokładnie OC, AC oraz assistance. Zabezpieczamy też majątek. Możemy ubezpieczyć elektroniczny sprzęt przenośny, stacjonarny, gotówkę w transporcie bądź lokalu.

Oferujemy również polisy od kradzieży, dewastacji, ognia lub stłuczenia. Do polis indywidualnych zaliczamy ubezpieczenie domu, mieszkania, nieruchomości i odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Zapewniamy zabezpieczenia OC rolników, budynków rolniczych czy kredytu, na przykład kredytu hipotecznego.

Agroexpert ubezpiecza rodziny, grupy bądź osoby indywidualne. Zapraszamy do podjęcia współpracy!

Kontakt

Kontakt Agroexpert Adam Rząca

Agroexpert Adam Rząca, Jabłoń Kościelna

Opinie (0)

Opinie o firmie Agroexpert Adam Rząca