Sprzedaż pasz dla trzody chlewnej, bydła, drobiu i koni
Sprzedaż pasz dla trzody chlewnej, bydła, drobiu i koni, Agro-ins Pasze dla zwierząt, Brzostowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7642450487
REGON: 301271938
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Siedziba Agro-Ins znajduje się w Brzostowie, w województwie wielkopolskim. Firma, której właścicielem jest Paweł Banasik, zajmuje się sprzedażą pasz. Prowadzi działalność handlową od ponad 10 lat.

Oferta

Od odpowiedniego karmienia zwierząt gospodarskich zależy w dużej mierze tempo ich wzrostu i zdrowie. Gospodarze, którzy szukają dobrych pasz i preparatów przydatnych w procesie karmienia zwierząt, powinni zainteresować się produktami znajdującymi się w ofercie Agro-Ins. Firma sprzedaje wysokiej jakości gotowe pasze z białkiem i witaminami oraz dodatki paszowe na stronie internetowej. Zapewnia duży wybór, konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo przy zakupie. Dla bezpieczeństwa zwierząt, a co za tym idzie zachowania wysokiej jakości mięsa, pasze wolne są od dodatku genetycznie modyfikowanej soi. W sprzedaży znajdują się przede wszystkim pasze dla bydła, w tym cieląt, krów w laktacji, a także opasów i bydła mięsnego. Ponadto klienci mogą kupić:
  • preparaty mlekozastępcze dla cieląt,
  • dodatki paszowe dla cieląt,
  • mieszanki mineralne,
  • startery dla cieląt,
  • lizawki,
  • bloki energetyczne,
  • koncentraty.
Dostępne są też pasze dla trzody chlewnej i drobiu. W tym pierwszym przypadku sprzedawane są pasze dla warchlaków, prosiąt i tuczników, a w drugim dla niosek, kurcząt oraz brojlerów. Firma zaopatruje także klientów w pasze dla koni i karmy dla psów.

Klienci sklepu internetowego mogą również zakupić nawozy, folie, siatki oraz sznurki rolnicze.

Pełna oferta przygotowana dla klientów znajduje się na stronie Agro-Ins. Z firmą można się kontaktować telefonicznie oraz e-mailowo.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje produkty takich marek jak:Barenburg, Favorit, Besterfood, Blattin, De Heus, Bialpak oraz Vit-Tra.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agro-ins Pasze dla zwierząt

Agro-ins Pasze dla zwierząt, Brzostowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Agro-ins Pasze dla zwierząt