Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
15:00 - 16:30
09:30 - 12:00
Wt.
15:00 - 17:00
10:00 - 12:00
Śr.
15:00 - 17:00
Cz.
14:00 - 17:30
Pt.
09:30 - 13:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5671031757
REGON: 130228745
Rok założenia:
1996

Polecane oferty

Płock, 1 Maja 12 lok. 50
Oko System prowadzone jest przez lekarza okulistę Tomasza Reznera. Lekarz prowadzi gabinet i salon ...
O wzrok należy dbać w każdym wieku. Odpowiednia diagnostyka odgrywa kluczową rolę we wczesnym wykry...
Od ponad dwudziestu lat świadczymy dla Państwa kompleksową opiekę medyczną w zakresie okulistyki. P...
W czym specjalizują się lekarze z centrum okulistycznego Jaskra w Warszawie? Lekarze w centrum okul...

O firmie

Gabinet Agnieszki Koziak-Dołkowskiej znajduje się w Płońsku, w województwie mazowieckim. Lekarz medycyny jest specjalistą w zakresie okulistyki i medycyny pracy. Indywidualną praktykę lekarską prowadzi od 2005 roku i zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem dzieci i dorosłych.

Oferta

Problemy ze wzrokiem dotykają ludzi w każdym wieku. Pogorszenia wzroku nie można lekceważyć, dlatego warto skonsultować się ze specjalistą. W gabinecie okulisty Agnieszki Koziak-Dołkowskiej wykonywana jest dokładna diagnostyka, w tym badanie dna oka i pola widzenia oraz przedniego odcinka oka. Mierzone jest również ciśnienie wewnątrzgałkowe oraz badane są wady refrakcyjne. Wyniki badań są podstawą do doboru okularów lub szkieł kontaktowych.

Okulista zajmuje się również leczeniem chorych na zwyrodnienie plamki żółtej i cukrzycę oraz wdraża terapię zachowawczą w przypadku osób cierpiących na takie schorzenia jak:
  • zaćma
  • jaskra
  • choroby zapalne oczu
  • alergiczne choroby oczu
Ponadto kwalifikuje chorych do zabiegów i kontroluje stan zdrowia po operacjach.

Bada także wzrok w ramach medycyny pracy. Sprawdza między innymi ostrość widzenia na bliskich i dalszych dystansach oraz określa, czy pacjent rozpoznaje kolory. Diagnostyce tego rodzaju podawani są kierowcy zawodowi i osoby planujące zdawać egzamin na prawo jazdy.

Więcej informacji dotyczących gabinetu Agnieszki Koziak-Dołkowskiej znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu. Pacjenci są proszeni o telefoniczną rejestrację każdej wizyty.

Kontakt

Kontakt Agnieszka Koziak-Dołkowska Okulista i medycyny pracy

Agnieszka Koziak-Dołkowska Okulista i medycyny pracy, Płońsk

Opinie (6)

Opinie o firmie Agnieszka Koziak-Dołkowska Okulista i medycyny pracy

Średnia ocen

2.5

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
1.0
23.08.2019
Wstyd, żeby mieć do pacjentów, którzy z własnej kieszeni opłacają tam wizytę mieć takie podejście! arogancka, oschła, nieprzyjemna, w stosunku do dzieci zgryźliwa i chamska. W życiu więcej tam nie pójdę. Jak się płaci to się wymaga- nie tylko kompetencji, ale traktowania drugiego człowieka z szacunkiem, a nie jak podmiot z gotówką. Zaczęłabym od otwierania aparatu gębowego i odpowiadania chociażby na "dzień dobry" i "do widzenia". Wstyd.
Alicja
Alicja
5.0
02.11.2018
Jasno, treściwie, jestem zadowolona z wizyty, była na czas.
Max
Max
1.0
23.08.2018
Ta Pani nie jest dogna polecenia .. Bierze kase za wizyte to powinna dobrze zbadac pacjenta ,a jak ma wątpliwości skierować na badania. Jedyne co potrafi to wypisać receptę na okulary!!!!!!! Tacy ludzie nie powinni leczyć ludzi!!!!!
Paweł G.
Paweł G.
1.0
29.03.2018
Mąż miał umówioną wizytę na czwartek, na godzinę 17.00. Gdy poszedł na wizytę okazało się, że "Pani Doktor" już nie ma! Wszystko zamknięte na cztery spusty. Gdy zdołał się dodzwonić do pani, ta odparła, że "wcześniej wyrobiła z pacjentami i wcześniej wyszła"... Brak mi słów! ZERO poszanowania dla pacjenta jako człowieka, zero poszanowania czyjegoś czasu i zdrowia! Nie polecam! Nigdy już nikt z mojej rodziny nie zawita do lekarza który nie szanuje pacjenta! Dawno nie byłam tak oburzona czyimś zachowaniem.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
2.0
22.03.2018
Potwierdzam opinie, że Pani doktor zachowuje się jakby przyjmowała pacjentów za karę. Antypatyczna, z wyraźnym zniecierpliwieniem czekała na odczytywanie liter i cyfr. Nie oceniam kompetencji, to była pierwsza wizyta i raczej ostatnia.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.07.2014
Polecam Panią Agnieszkę. Ma dobre podejście do dzieci. Leczenie okulistyczne przebiega pomyślnie.