Profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne
Profesjonalne tłumaczenia ustne i pisemne, Agnieszka Kaczmarek Kancelaria tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, Koszalin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6691374165
REGON: 321371914
Rok założenia:
2013

O firmie

Nazywam się Agnieszka Kaczmarek i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Ukończyłam filologię germańską oraz lingwistykę stosowaną. Dnia 17 kwietnia 2013 r. zostałam wpisana na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/40/13.

Oferta

Oferuję tłumaczenia uwierzytelnione (tzw. przysięgłe):
  • dokumentów celnych,
  • rejestracyjnych,
  • dokumentów do zasiłku rodzinnego Kindergeld,
  • tekstów prawnych i prawniczych,
  • umów,
  • wyroków,
  • aktów stanu cywilnego,
  • dokumentów medycznych itp.
Oferuję również usługi z zakresu transkreacji, czyli tworzenia skutecznych i zorientowanych pragmatycznie tekstów reklamowych na podstawie wytycznych Klienta.

W szczególności upodobałam sobie jednak tłumaczenia ustne, zarówno te poświadczone np. podczas czynności notarialnych, jak te niewymagające poświadczenia podczas spotkań, konferencji i negocjacji handlowych.

Moi Klienci we współpracy ze mną najbardziej cenią sobie to, że nie ograniczam mojej pracy do przyjęcia dokumentu, jego tłumaczenia i wydania, ale ze względu na głęboką znajomość niemieckich realiów, staram się doradzić, poszukać potrzebnych informacji, często skontaktować telefonicznie z daną instytucją i na podstawie uzyskanych wskazówek dokonać selekcji dokumentów, tak, aby przetłumaczyć wyłącznie te najpotrzebniejsze, nie narażając Klienta na zbędne koszty.

Zapraszam Państwa do współpracy!

Artykuły

Kiedy wykonać tłumaczenia dokumentów samochodowych?
Kiedy wykonać tłumaczenia dokumentów samochodowych?
Otrzymałeś samochód w ramach darowizny lub spadku? Sprawdź, jakie dokumenty muszą podlegać tłumaczeniu poświadczonemu, gdy chcesz zarejestrować pojazd.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agnieszka Kaczmarek Kancelaria tłumacza przysięgłego języka niemieckiego

Agnieszka Kaczmarek Kancelaria tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, Koszalin

Opinie (4)

Opinie o firmie Agnieszka Kaczmarek Kancelaria tłumacza przysięgłego języka niemieckiego

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Hanna
Hanna
5.0
04.05.2020
Jeśli szukacie dobrego tłumacza, to Pani Agnieszka sprawdzi się na pewno!
Franek
Franek
5.0
27.03.2020
To najlepsza kancelaria tłumaczeń w Koszalinie. Często sprowadzam samochody z Niemiec dlatego współpraca z dobrym tłumaczem jest mi potrzebna.
Bartosz
Bartosz
4.0
14.01.2020
Serdecznie polecam każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego tłumacza z pasją oraz wiedzą. Jestem przekonany, że będziecie zadowoleni.
Celina
Celina
5.0
29.11.2019
Pani Agnieszka Kaczmarek zajęła się tłumaczeniem dokumentów, które były niezbędne do sprowadzenia samochodu ze Stanów Zjednoczonych. Jestem niezwykle wdzięczna za pomoc.