Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9531577116
REGON: 091568362
Rok założenia:
1997

O firmie

Nazywam się Agnieszka Górzyńska-Jurkiewicz i jestem stomatologiem oraz ortodontą. Prowadzę prywatny gabinet stomatologiczny od 1997 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Bydgoszczy. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Świadczę szeroki zakres usług stomatologicznych oraz ortodontycznych. Przyjmuję zarówno dorosłych Pacjentów, jak i dzieci. Oferuję Państwu zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Podejmuję się leczenia uzębienia, tak aby Pacjent w pełni mógł się cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem.

Wszelkie wady zgryzu powodują intensywne ścieranie się zębów oraz utrudniają higienę jamy ustnej, co w konsekwencji prowadzi do rozwoju próchnicy i powstawania stanów zapalnych w obrębie dziąseł. Pomogę Państwu uporać się z tym problem, zajmuję się korygowaniem wad zgryzu za pomocą aparatów ortodontycznych. Zakładam aparaty różnego rodzaju, najczęściej bez konieczności usuwania zębów.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego i odwiedzenia mojego gabinetu w Bydgoszczy - Agnieszka Górzyńska-Jurkiewicz.

Kontakt

Kontakt Agnieszka Górzyńska-Jurkiewicz Gabinet stomatologiczny

Agnieszka Górzyńska-Jurkiewicz Gabinet stomatologiczny, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Agnieszka Górzyńska-Jurkiewicz Gabinet stomatologiczny