Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5561871172
REGON: 092912637
Rok założenia:
2011

Polecane oferty

Salon fryzjerski i kosmetyczny Jeannette pragnie Państwu zaproponować szereg zabiegów pielęgnacyjny...
Nasz salon kosmetyczny jest miejscem, gdzie każda kobieta może oddać się w ręce profesjonalistów, k...
W gabinecie kosmetycznym Wenus świadczymy w pełni kompleksowe usługi w zakresie szeroko pojętej kos...
Toruń, Sukiennicza 6
Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętej kosmetologii. Specjalizujemy się w laseroterapii oraz m...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Agnes. Gabinet kosmetyczny. Karbownik A." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5561871172. Firma ma numer REGON: 092912637.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Inowrocław w województwie kujawsko-pomorskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2011. Firmę można odwiedzić pod adresem: Bolesława Krzywoustego 8. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 88-100 Inowrocław. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 52.7954225N, 18.2765959E. Przedsiębiorstwo "Agnes. Gabinet kosmetyczny. Karbownik A." działa od lat w branży Salony kosmetyczne.

W salonie urody przeprowadzane są kompleksowe zabiegi kosmetyczne dostosowane do różnych typów cery, przy wykorzystaniu najnowszych technologii i urządzeń do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Doświadczone kosmetyczki gwarantują najwyższy poziom obsługi, jak również doradzają właściwy zestaw zabiegów pielęgnacyjnych, co sprawia, że Klientki są zadowolone z efektu końcowego.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 518 350 409 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Agnes. Gabinet kosmetyczny. Karbownik A.

Agnes. Gabinet kosmetyczny. Karbownik A., Inowrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Agnes. Gabinet kosmetyczny. Karbownik A.