Zabezpiecz swoją przyszłość
Zabezpiecz swoją przyszłość, Agent Ubezpieczeniowy Krzysztof Kamiński, Łapy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9660904876
REGON: 50851101
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Nazywam się Krzysztof Kamiński i jestem agentem ubezpieczeniowym. Działalność prowadzę nieustannie od ponad piętnastu lat, a dokładnie od 1999 roku. Duże doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje to mój atut. Prowadzę biuro, którego siedziba zlokalizowana jest w Łapach, w powiecie białostockim, w województwie podlaskim. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Głównym przedmiotem mojej działalności jest sprzedaż ubezpieczeń. Mogę Państwu zaproponować ubezpieczenia majątkowe oraz zdrowotne. W mojej ofercie można znaleźć zarówno ubezpieczenie indywidualne, jak i grupowe. Szczególnie polecam ubezpieczenie komunikacyjne, w tym OC, AC i Assistance. Dzięki temu możecie Państwo być pewni, że otrzymacie natychmiastową pomoc dla siebie i pasażerów w razie awarii samochodu bądź wypadku komunikacyjnego. Zapewniam, że pomogę wybrać najkorzystniejszą ofertę, która spełni Państwa wymagania.

Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy sprzedaż ubezpieczenia nieruchomości, między innymi domów, mieszkań, firm, biur czy domków letniskowych. Ubezpieczę od ognia, kradzieży, dewastacji oraz innych zdarzeń losowych. Proponuję także zabezpieczenie sprzętu elektronicznego. Ciekawym rozwiązaniem jest ubezpieczenie turystyczne, w ramach którego ubezpieczalnia pomoże Państwu w razie zgubienia bagażu bądź leczenia za granicą.

Dodatkowo moja oferta to:
  • ubezpieczenia rodzinne,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenie kredytu konsumpcyjnego i hipotecznego,
  • ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej,
  • ubezpieczenia NNW.
Zapewniam pełen profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem. Służę pomocą oraz fachowym doradztwem. Mogą Państwo mi zaufać. Gwarantuję rzetelność.

Zapraszam do współpracy.

Artykuły

Czym wyróżnia się dobry agent ubezpieczeniowy?
Czym wyróżnia się dobry agent ubezpieczeniowy?
Bardzo doświadczonym, skutecznym, oraz szeroko wyspecjalizowanym agentem ubezpieczeniowy jest Krzysztof Kamiński, który działa głównie w regionie Białegostoku

Wideo

Kontakt

Kontakt Agent Ubezpieczeniowy Krzysztof Kamiński

Agent Ubezpieczeniowy Krzysztof Kamiński, Łapy

Słowa kluczowe

Opinie (14)

Opinie o firmie Agent Ubezpieczeniowy Krzysztof Kamiński

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
4.0
28.05.2020
Fachowiec i tyle w temacie. Wiedza o ubezpieczeniach naprawdę imponująca.
Maurycy
Maurycy
5.0
15.03.2020
Po pożarze bardzo mi się przydało ubezpieczenie, które wcześniej u niego wykupiłem. Dopiero wtedy się przekonałem, jak dobrze zostało dobrane.
Jowita
Jowita
5.0
13.01.2020
Polecam, dobiera rzetelne i dostosowane do danego klienta ubezpieczenia.
Dariusz
Dariusz
5.0
08.11.2019
Agent, którego warto polecić, bo po prostu ma wiedzę i doświadczenie. Cieszę się, że na niego trafiłem.
Wiktor
Wiktor
5.0
08.09.2019
Wszystko w najlepszym porządku, ubezpieczenia komunikacyjne bardzo rzetelne i dobrze dobrane.
Tomasz
Tomasz
5.0
18.07.2019
Brałem OC i AC i jestem zadowolony. Świetna oferta.
Honorata
Honorata
5.0
24.05.2019
Fachowa porada i dobry dobór ubezpieczenia. Polecam.
Aleksander
Aleksander
5.0
21.03.2019
Bardzo dobrze dobrane pode mnie ubezpieczenie majątkowe. Wszystko obgadaliśmy i dostałem dokładnie to co mnie interesowało. Pan Krzysztof to świetny agent ubezpieczeniowy. Polecam!
Fryderyk
Fryderyk
5.0
14.01.2019
Korzystne ubezpieczenia finansowe, warto skorzystać z ich oferty.
Liliana
Liliana
5.0
20.11.2018
Rzetelność i pełen profesjonalizm, polecam serdecznie.
Grześ
Grześ
5.0
25.09.2018
Ostatnio miałem wypadek komunikacyjny, jednak całe szczęście, wcześniej wykupiłem ubezpieczenie OC i AC. Wszelkie koszty naprawy pokryła ubezpieczalnia. Super, polecam.
Emilian
Emilian
5.0
26.07.2018
Do każdego Klienta podchodzą z zaangażowaniem. Postanowiłem wykupić ubezpieczenie dla moich dzieci. Chcę zabezpieczyć ich przyszłość. Polecam ich usługi.
Arek
Arek
5.0
22.05.2018
Służą fachowym doradztwem w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia. Agent spełnił moje wymagania. Wykupiłem ubezpieczenie zdrowotne oraz turystyczne, ponieważ za kilka dni wybieram się na wakacje do Tajlandii. Wolę być pewien, że w razie problemów ubezpieczalnia pomoże mi. Polecam.
Aleks
Aleks
5.0
14.03.2018
Bardzo profesjonalne biuro, które oferuje korzystne warunki ubezpieczeń. Wykupiłem u nich ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych. Kilka tygodni temu ktoś podpalił mój sklep. Całe szczęście, że miałem ubezpieczenie, dzięki temu odzyskałem pieniądze. Polecam serdecznie.