Zapewniamy atrakcyjne składki ubezpieczeniowe
Zapewniamy atrakcyjne składki ubezpieczeniowe, Agent Ubezpieczeniowy Krystyna Fabijańska, Sokołów Podlaski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8231158610
REGON: 710446019
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Nazywam się Krystyna Fabijańska i jestem agentem ubezpieczeniowym. Moje biuro znajduje się Sokołowie Podlaskim, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzę od 1987 roku. Zajmuję się sprzedażą polis ubezpieczeniowych. Zachęcam też do odwiedzenia pozostałych placówek w Sokołowie Podlaskim, przy ul. Wolności 21 i w Sterdyni, przy ul. Wojska Polskiego 6.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu ubezpieczeń. Posiadam ponad 30-letnie doświadczenie, dzięki czemu zyskałam zaufanie wielu zadowolonych klientów. Ofertę kieruję zarówno do osób indywidualnych, jak i firm.

Klientom proponuję ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia rolne, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia domów, a także ubezpieczenia zdrowotne. Składka ubezpieczeniowa dostosowywana jest do możliwości finansowych i potrzeb klientów.

Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają mi sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Jestem też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawnymi, które dotyczą ubezpieczeń. O wszystkim informuję też moich klientów.

Od lat współpracuję z renomowanymi agencjami ubezpieczeniowymi. Baza ofert jest na bieżąco aktualizowana, dlatego mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dla klientów przygotowałam też atrakcyjne promocje i rabaty, np. zniżki do 60% za bezszkodową jazdę w ubezpieczeniach OC i AC.

Dokładam wszelkich starań, by znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantuję rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszam do kontaktu i nawiązania ze mną owocnej współpracy.

Artykuły

Kompleksowe ubezpieczenie samochodu dzięki korzystnej polisie
Kompleksowe ubezpieczenie samochodu dzięki korzystnej polisie
Obowiązkowa polisa OC nie jest jedynym typem ubezpieczenia komunikacyjnego, które może pomóc w przypadku m.in. kolizji drogowej czy kradzieży samochodu.

Kontakt

Kontakt Agent Ubezpieczeniowy Krystyna Fabijańska

Agent Ubezpieczeniowy Krystyna Fabijańska, Sokołów Podlaski

Opinie (12)

Opinie o firmie Agent Ubezpieczeniowy Krystyna Fabijańska

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Olaf
Olaf
4.0
30.01.2020
Jeśli szukacie atrakcyjnego ubezpieczenia komunikacyjnego to tutaj znajdziecie bardzo fajne oferty. Pani Krystyna zna się na tym co robi. Polecam gorąco.
Ewelina
Ewelina
5.0
05.11.2019
Długo szukałam odpowiedniego ubezpieczenia z niskimi składkami. Tutaj się udało. Polecam.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
16.09.2019
Jestem zadowolony z usług jakie świadczy ta firma. Potrafią doradzić przy wyborze ubezpieczenia. Polecam.
Dagmara
Dagmara
5.0
02.07.2019
Przy zakupie mieszkania od razu wykupiłam ubezpieczenie. Dzięki temu w razie nagłego wypadku lub zalania nie muszę się martwić o koszty napraw.
Andrzej
Andrzej
5.0
28.05.2019
Polecam serdecznie tę firmę. Mają w ofercie ubezpieczenie turystyczne, na którym mi zależało. Teraz mogę bez problemu latać w dalekie podróże.
Marlena
Marlena
5.0
18.03.2019
Od dawna zastanawiałam się nad zakupem ubezpieczenia na życie. Właścicielka tej firmy podpowiedziała mi przy wyborze. Nie żałuję.
Emil
Emil
5.0
21.01.2019
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się sprzedażą polis ubezpieczeniowych. Jestem zadowolony z wyboru. Polecam.
Jagoda
Jagoda
5.0
03.11.2018
Dwa lata temu miałam wypadek. Wówczas zakupiłam ubezpieczenie komunikacyjne. Od teraz jestem bardziej pewna siebie za kierownicą.
Edyta
Edyta
5.0
02.09.2018
Zakupiłam tutaj ubezpieczenie zdrowotne. Dzięki temu jestem spokojna, gdyż w razie wypadku polisa pokryje koszty leczenia.
Julka
Julka
5.0
05.07.2018
Koleżanka poleciła mi tę firmę i to był strzał w dziesiątkę. Wybrałam ubezpieczenie turystyczne i jestem z niego bardzo zadowolona.
Kuba
Kuba
5.0
09.05.2018
Współpraca z firmą pani Krystyny Fabijańskiej przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Ubezpieczenie zostało idealnie dla mnie dobrane. Polecam.
Kornelia
Kornelia
5.0
29.03.2018
Świetna firma, która zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń. Ogromny wybór w atrakcyjnych cenach. Polecam serdecznie.