Specjalizujemy się w tłumaczeniu specjalistycznych dokumentów i publikacji
Specjalizujemy się w tłumaczeniu specjalistycznych dokumentów i publikacji, AgencjaTlumaczen.pl Grzybkowska Ewa, Julianów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5211485971
REGON: 363342044
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Firma AgencjaTlumaczen.pl istnieje na rynku od 2015 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Julianowie, w powiecie piaseczyńskim, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług translatorskich. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właścicielka, Ewa Grzybowska.

Oferta

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Zajmujemy się tłumaczeniem tekstów, które odbywa się w ponad 100 językach obcych. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni oraz właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje wykonywanie tłumaczeń tekstów prawniczych, tłumaczeń farmaceutycznych, tłumaczeń informatycznych, tłumaczeń marketingowych, tłumaczeń telekomunikacyjnych, a także tłumaczeń motoryzacyjnych. Dodatkowo zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów sprowadzonych samochodów i instrukcji urządzeń.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Potwierdzają to liczne certyfikaty i ukończone kursy. Nieustannie jednak poszerzamy nasze kwalifikacje. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację powierzonych obowiązków zawodowych. Ponadto podejmujemy się tłumaczeń prawniczych, medycznych, finansowych, technicznych, dokumentów unijnych, ustaw oraz serwisów internetowych.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach zwykłych, na 1800 znaków na stronie oraz przysięgłych, na 1125 znaków na stronie. Oferujemy termin realizacji standardowy lub ekspresowy.

Tłumaczenia zwykle wysyłane są za pośrednictwem poczty elektronicznej lub są dostarczane tradycyjną pocztą lub kurierem. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy AgencjaTlumaczen.pl w Julianowie.

Zakres działalności

Artykuły

Agencje tłumaczeniowe – z jaką nawiązać współpracę?
Agencje tłumaczeniowe – z jaką nawiązać współpracę?
Najlepsze agencje tłumaczeniowe oferują usługi translacyjne w ponad 100 językach. Wchodzą w ich skład zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione.

Wideo

Kontakt

Kontakt AgencjaTlumaczen.pl Grzybkowska Ewa

AgencjaTlumaczen.pl Grzybkowska Ewa, Julianów

Opinie (5)

Opinie o firmie AgencjaTlumaczen.pl Grzybkowska Ewa

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Wojciech
Wojciech
5,0
11.01.2019
Jeśli szukacie sprawdzonych tłumaczy, to tylko tutaj. Pracownicy z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Paweł
Paweł
5,0
22.11.2018
Widać, że pracownicy lubią swoją pracę i się na niej znają. Tłumaczenie tekstu sprowadzonego samochodu wykonali błyskawicznie. Polecam.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Gosia
Gosia
5,0
23.09.2018
Koleżanka poleciła mi tę firmę i to był strzał w dziesiątkę. Tłumaczenie wykonali dla mnie na czas.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Adrianna
Adrianna
5,0
17.07.2018
Współpraca z AgencjąTłumaczeń.pl przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Bardzo szybko otrzymałam przetłumaczone dokumenty. Super!
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Kaja
Kaja
5,0
25.05.2018
Świetna agencja tłumaczeń. Bardzo sprawnie i bezbłędnie tłumaczą nawet najtrudniejsze teksty. Polecam serdecznie.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0