Ubezpiecz się z nami!
Ubezpiecz się z nami!, Agencja Ubezpieczeniowa mgr inż. Andrzej Melka, Nowa Brzeźnica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7721935109
REGON: 101812895
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Agencja Ubezpieczeniowa prowadzona przez mgr inż. Andrzej Melkę mieści się w Nowej Brzeźnicy, na terenie województwa łódzkiego. Zapewniamy szeroki zakres ubezpieczeń oraz profesjonalną obsługę i doradztwo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

W Agencji Ubezpieczeniowej dbamy o to, aby każdy klient otrzymał najlepsze, możliwe ubezpieczenie. Dlatego na wstępie przeprowadzamy dokładną rozmowę, która weryfikuje Państwa potrzeby, nam zaś pozwala dobrać optymalne rozwiązanie. Zapewniamy szeroki wybór różnego rodzaju ubezpieczeń, współpracujemy w tej kwestii z licznymi, renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Nasza aktualna oferta to:
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia finansowe,
  • OC i AC,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia na życie (indywidualne i grupowe),
  • ubezpieczenia direct,
  • ubezpieczenia rolnicze (upraw i maszyn),
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenie assistance.
Zapewniamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ZK, a także ubezpieczenia budowlane. Znajdą Państwo u nas OC spedytora, cargo i przewoźnika i specjalne ubezpieczenia w transporcie. Polecamy też ubezpieczenie NNW zarówno w kraju, jak i za granicą. Dla firm mamy przygotowane specjalne pakiety komunikacyjne. Ubezpieczamy zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa, posiadamy m.in. ubezpieczenia na życie pracowników. Gwarantujemy kompleksową obsługę brokerską.

Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Przedstawimy Państwu w szczegółach przygotowaną dla Was ofertę. Zachęcamy do kontaktu - Agencja Ubezpieczeniowa w Nowej Brzeźnicy.

Artykuły

Ubezpieczenie mieszkania – o czym warto pamiętać? Agencja Ubezpieczeniowa mgr inż. Andrzej Melka
Ubezpieczenie mieszkania – o czym warto pamiętać? Agencja Ubezpieczeniowa mgr inż. Andrzej Melka
Kupiłeś nowe mieszkanie lub otrzymałeś lokum w spadku i chciałbyś je ubezpieczyć? Sprawdź, na co zwrócić uwagę podczas zakupu polisy! Zapraszamy do lektury.
Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenia rolników z Agencją Ubezpieczeń Andrzeja Melki?
Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenia rolników z Agencją Ubezpieczeń Andrzeja Melki?
Szukasz dodatkowego ubezpieczenia rolników? Skorzystaj z oferty Agencji Ubezpieczeń Andrzeja Melki, gdzie polisy dobierane są do indywidualnych potrzeb.
Dlaczego warto ubezpieczyć firmę?
Dlaczego warto ubezpieczyć firmę?
Ubezpieczenie firmy jest podstawą działania każdego przedsiębiorstwa, bo biznes opiera się na ryzyku i trzeba się od niego chronić, podpisując polisę.
Ubezpieczenia majątkowe cechują się szerokim zakresem działań
Ubezpieczenia majątkowe cechują się szerokim zakresem działań
Ubezpieczenia majątkowe mają szerokie zastosowanie. Dzięki nim można chronić swoje mienie przeciwko przypadkowym zdarzeniom losowym. Sprawdź, co to oznacza.
Jak wybrać korzystne ubezpieczenie samochodu i inne ubezpieczenia majątkowe?
Jak wybrać korzystne ubezpieczenie samochodu i inne ubezpieczenia majątkowe?
Ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia samochodu to z pewnością ważny punkt w wydatkach każdego gospodarstwa domowego, warto o nim pamiętać.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agencja Ubezpieczeniowa mgr inż. Andrzej Melka

Agencja Ubezpieczeniowa mgr inż. Andrzej Melka, Nowa Brzeźnica

Opinie (16)

Opinie o firmie Agencja Ubezpieczeniowa mgr inż. Andrzej Melka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Slawek369
Slawek369
5.0
07.05.2022
Mam od nich ubezpieczenie AC. Opłacało się, bo różnica pomiędzy podstawą nie jest duża, a w razie kolizji można liczyć na spore wsparcie.
Małgorzata
Małgorzata
5.0
11.03.2022
Skorzystałam z doradztwa tego brokera i polecam innym. To człowiek, który ma dużą wiedzę na temat polis i potrafi doradzić. Ubezpieczenie majątkowe, które tu nabyłam, dobrze chroni moją rodzinę w przypadku pożaru, czy zalania domu.
Urszula
Urszula
5.0
03.01.2022
Świetne miejsce dla osób, które szukają oferty w internecie, ale potrzebują merytorycznego wsparcia. Tutaj właśnie dowiedziałam się wszystkiego na temat działania polisy, która mnie interesowała i bardzo szybko podpisałam umowę.
Malutkaaa
Malutkaaa
5.0
16.11.2021
Jestem zadowolona ze współpracy z tą agencją. Podczas podpisywania umowy Pan opowiedział mi, co jest warte uwagi podczas wybierania ubezpieczeń i naprawdę przekonał mnie do mojej polisy zdrowotnej. Sama bym ją poleciła moim znajomym, także wystawiam pozytywną opinię.
Bartłomiej
Bartłomiej
4.0
27.09.2021
Mamy od nich ubezpieczenie. Jest naprawdę korzystne, bo zapewnia nam spory zastrzyk gotówki w przypadku kradzieży mienia w firmie. Kwota raty nie jest wygórowana.
Romek Bartel
Romek Bartel
5.0
08.07.2021
Mają duży wybór ofert dla młodych właścicieli mieszkań. Bardzo spodobała nam się oferta, którą zaproponował agent. Pan był miły, wszystko nam objaśnił i pokazał, na co zwracać uwagę przy takich polisach.
anto_mana
anto_mana
5.0
13.05.2021
Udało mi się tutaj bardzo szybko kupić ubezpieczenie turystyczne bez zbędnych formalności i dokumentów. Agent sam wydrukował umowę, sprawdziliśmy razem, czy wszystko się zgadza i wystarczył niemal jeden podpis. Na czasie właśnie mi najbardziej zależało, więc polecam.
Jolka
Jolka
5.0
12.03.2021
Porządna obsługa, miła, kulturalna i wykwalifikowana. Broker wysłuchał moich oczekiwań i naprawdę szybko znalazł polisę, która była dopasowana do moich potrzeb. Widać dużą znajomość na rynku ubezpieczeń.
Gosia
Gosia
5.0
21.01.2021
Mam od nich ubezpieczenie zdrowotne. Wybrałam bardzo korzystny wariant z dodatkową opieką medyczną. Agent ubezpieczeniowy zapoznał mnie z warunkami umowy oraz zajął się formalnościami. Za obsługę i znajomość ofert daję 5/5.
lojalny
lojalny
5.0
14.11.2020
Jestem właścicielem firmy i szukałem rozbudowanej oferty ubezpieczeniowej dla siebie oraz moich pracowników. Broker z tej agencji od razu rozeznał się w temacie. Zebrał mnóstwo danych na temat firmy i branży, w której pracuję. Zaoferował mi przystępne rozwiązane na uczciwych warunkach. Przygotował też potrzebne papiery do podpisania. Polecam za pełen profesjonalizm.
Marek
Marek
5.0
22.09.2020
Ubezpieczam się u nich już trzy lata, ostatnio namówiłem też żonę. Można im zaufać.
Ula
Ula
5.0
23.07.2020
Duży wybór, ale też dobra pomoc ze strony agenta. Ubezpieczenie pierwsza klasa!
Norbert
Norbert
4.0
28.05.2020
Pakiet NNW bardzo się przydał w trakcie pobytu w Niemczech. Za wypadek dostałem naprawdę uczciwy ekwiwalent finansowy. Dzięki i polecam!
Julian
Julian
5.0
01.03.2020
Cieszę się, że się w tej agencji ubezpieczyłem, bo dostałem wszystko czego potrzebowałem. Dobry ubezpieczyciel.
Kinga
Kinga
5.0
14.01.2020
Sensowna oferta, rzetelne doradztwo. Wszystko zostało mi wyjaśnione przed podjęciem decyzji. Po prostu profesjonalne podejście do klienta.
Mariusz
Mariusz
5.0
19.11.2019
Bardzo dobry kontakt, miło i profesjonalnie. Zaproponowano mi konkretnie dobrane pode mnie ubezpieczenie majątkowe. Jestem zadowolony z oferty.