Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7261012773
REGON: 470862536
Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Agencja ubezpieczeniowa Iwony Skwarki działalność prowadzi nieprzerwanie od 1994 roku. Oferujemy Państwu kompleksowy pakiet ubezpieczeń. Siedziba agencji znajduje się w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, m.in. do skorzystania z konsultacji online.

Oferta

Od ponad dwudziestu pięciu lat świadczymy dla Państwa bogaty pakiet świadczeń z dziedziny ubezpieczeń. Doświadczenie, a przede wszystkim profesjonalne podejście do każdej sprawy, wyróżnia nas na tle konkurencji. Oferujemy Państwu:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenie emerytalne,
  • ubezpieczenia domów,
  • ubezpieczenia mieszkań,
  • pośrednictwo ubezpieczeniowe,
Oferujemy dla Państwa jedynie korzystne ubezpieczenia. Życie i zdrowie są wartościami bezcennymi. W naszej Agencji ubezpieczeniowej mogą Państwo liczyć na pomoc oraz doradztwo. Ubezpieczenie w podróży jest bardzo ważne. Wybierając tą opcję mogą Państwo spokojnie cieszyć się długo wyczekiwanym urlopem, nie martwiąc się niczym. Wiemy jak nieoczekiwany bywa los, dlatego w naszej ofercie znaleźć można ubezpieczenia dla całej rodziny. Jesteśmy po to, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie. Skontaktować się z nami można mailowo, telefonicznie lub bezpośrednio w naszej siedzibie. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy.

Kontakt

Kontakt Agencja ubezpieczeniowa Ilona Skwarka

Agencja ubezpieczeniowa Ilona Skwarka, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Agencja ubezpieczeniowa Ilona Skwarka