Ubezpiecz się na podróż
Ubezpiecz się na podróż, Agencja Turystyczno - Handlowa I Ubezpieczeniowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7342422564
REGON: 492917556
Rok założenia:
2003

O firmie

Agencja Turystyczno - Handlowa I Ubezpieczeniowa "Hermes" powstała w 2003 roku. Nasz siedziba zlokalizowana jest w Nowym Sączu, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się organizacją podróży i ubezpieczeniami. Właścicielem jest Janusz Pietrzak.

Oferta

Wiemy, jak ważna jest dobrze rozplanowana i bezpieczna podróż. Często korzystamy z gotowych ofert biur podróży. Jednak przecież największą frajdę sprawia możliwość zaplanowania i wyboru własnych tras. Z taką ofertą wychodzi do Państwa agencja Hermes. Zapewniamy doradztwo w zakresie kierunku podróży, trasy, środka transportu i poprzez zaopatrzenie w bilety. Wszystko dzieje się przy wskazówkach Klientów i ich aktualnych potrzebach. To Państwo sami wybierają wczasy, my tylko dobieramy najlepsze i najkorzystniejsze opcje.

Poza tym zajmujemy się skompletowaniem wszelkich potrzebnych dokumentów do wyjazdu jak choćby wizy. Kolejnym ważnym punktem naszej działalności jest oferta ubezpieczeniowa. Zaproponować możemy: ubezpieczenia turystyczne: KL, NNW, praca za granicą; ubezpieczenia majątkowe: budynki, mieszkania, wyposażenie; ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NNW.

Dodatkowo przyjmujemy zamówienia zbiorowe na organizację i realizację dowolnych imprez. Szczegóły dopracowane są z uwzględnieniem preferencji uczestników. Wyjazdy i imprezy organizujemy na ternie Polski i poza nią. Zapewniamy, że uczestnictwo w naszych imprezach będzie czymś niezapomnianym i nieszablonowym.

Chętnych serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i niekonwencyjne rozwiązania. Zapewniamy o terminowej realizacji zlecenia i dopracowaniu wszelkich szczegółów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty agencji Hermes!

Artykuły

Ubezpieczenia – sprawa warta zainteresowania
Ubezpieczenia – sprawa warta zainteresowania
Profesjonalna agencja ubezpieczeniowa przygotowała dla swoich klientów rozbudowaną ofertę, związaną z ubezpieczeniami na dom, mieszkanie oraz samochód

Wideo

Kontakt

Kontakt Agencja Turystyczno - Handlowa I Ubezpieczeniowa "Hermes" Janusz Pietrzak

Agencja Turystyczno - Handlowa I Ubezpieczeniowa "Hermes" Janusz Pietrzak, Nowy Sącz

Opinie (11)

Opinie o firmie Agencja Turystyczno - Handlowa I Ubezpieczeniowa "Hermes" Janusz Pietrzak

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Irmina
Irmina
5.0
22.11.2020
Bardzo podoba mi się ten pomysł z pomocą przy organizacji wyjazdu.
Igor
Igor
5.0
25.09.2020
Do wyjazdu można od razu podpiąć sobie ubezpieczenie. Fajna opcja.
Magdalena
Magdalena
5.0
04.07.2020
Mają szeroki zakres usług. To mi się podoba.
Agata
Agata
4.0
06.05.2020
Polecam ich ubezpieczenia!
Dariusz
Dariusz
5.0
04.03.2020
Moi ludzie na wyjeździe służbowym byli zachwyceni. Mówią, że w przyszłym roku też chcą taką atrakcję. Ale zastrzegli, że tylko zorganizowaną przez was.
Jan
Jan
4.0
13.01.2020
Dałem się namówić żonie i zorganizowałem u was wyjazd integracyjny dla pracowników. Wyszło świetnie!
Albert
Albert
5.0
17.11.2019
Ubezpieczenia macie bardzo korzystne. Jak gdzieś wyjeżdżam zawsze wykupuję pakiet turystyczny.
Dominika
Dominika
5.0
18.09.2019
Lubię, kiedy sama mogę zaplanować podróż, jednak pomoc przy załatwianiu transportu czy noclegów jest nieoceniona.
Karolina
Karolina
5.0
31.07.2019
Podoba mi się pomysł z tą organizacją wyjazdów. Przy sugestiach klientów opracowujecie plan podróży. Muszę skorzystać z tej opcji.
Marcin
Marcin
5.0
10.05.2019
Super załatwiacie wszelkie sprawy. Można na was polegać. Już dwa razy wyjeżdżałem z waszą pomocą. Za każdym razem wszystko było dopracowane.
Max
Max
5.0
22.03.2019
Świetny pomysł z tą pomocą w organizacji wyjazdów. Nie każdy wie, gdzie i jak znaleźć najkorzystniejszy środek transportu.