Ubezpiecz się na podróż
Ubezpiecz się na podróż, Agencja Turystyczno - Handlowa I Ubezpieczeniowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7342422564
REGON: 492917556
Rok założenia:
2003

O firmie

Agencja Turystyczno - Handlowa I Ubezpieczeniowa "Hermes" powstała w 2003 roku. Nasz siedziba zlokalizowana jest w Nowym Sączu, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się organizacją podróży i ubezpieczeniami. Właścicielem jest Janusz Pietrzak.

Oferta

Wiemy, jak ważna jest dobrze rozplanowana i bezpieczna podróż. Często korzystamy z gotowych ofert biur podróży. Jednak przecież największą frajdę sprawia możliwość zaplanowania i wyboru własnych tras. Z taką ofertą wychodzi do Państwa agencja Hermes. Zapewniamy doradztwo w zakresie kierunku podróży, trasy, środka transportu i poprzez zaopatrzenie w bilety. Wszystko dzieje się przy wskazówkach Klientów i ich aktualnych potrzebach. To Państwo sami wybierają wczasy, my tylko dobieramy najlepsze i najkorzystniejsze opcje.

Poza tym zajmujemy się skompletowaniem wszelkich potrzebnych dokumentów do wyjazdu jak choćby wizy. Kolejnym ważnym punktem naszej działalności jest oferta ubezpieczeniowa. Zaproponować możemy: ubezpieczenia turystyczne: KL, NNW, praca za granicą; ubezpieczenia majątkowe: budynki, mieszkania, wyposażenie; ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NNW.

Dodatkowo przyjmujemy zamówienia zbiorowe na organizację i realizację dowolnych imprez. Szczegóły dopracowane są z uwzględnieniem preferencji uczestników. Wyjazdy i imprezy organizujemy na ternie Polski i poza nią. Zapewniamy, że uczestnictwo w naszych imprezach będzie czymś niezapomnianym i nieszablonowym.

Chętnych serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i niekonwencyjne rozwiązania. Zapewniamy o terminowej realizacji zlecenia i dopracowaniu wszelkich szczegółów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty agencji Hermes!

Artykuły

Ubezpieczenia – sprawa warta zainteresowania
Ubezpieczenia – sprawa warta zainteresowania
Profesjonalna agencja ubezpieczeniowa przygotowała dla swoich klientów rozbudowaną ofertę, związaną z ubezpieczeniami na dom, mieszkanie oraz samochód

Wideo

Kontakt

Kontakt Agencja Turystyczno - Handlowa I Ubezpieczeniowa "Hermes" Janusz Pietrzak

Agencja Turystyczno - Handlowa I Ubezpieczeniowa "Hermes" Janusz Pietrzak, Nowy Sącz

Opinie (3)

Opinie o firmie Agencja Turystyczno - Handlowa I Ubezpieczeniowa "Hermes" Janusz Pietrzak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karolina
Karolina
5.0
31.07.2019
Podoba mi się pomysł z tą organizacją wyjazdów. Przy sugestiach klientów opracowujecie plan podróży. Muszę skorzystać z tej opcji.
Marcin
Marcin
5.0
10.05.2019
Super załatwiacie wszelkie sprawy. Można na was polegać. Już dwa razy wyjeżdżałem z waszą pomocą. Za każdym razem wszystko było dopracowane.
Max
Max
5.0
22.03.2019
Świetny pomysł z tą pomocą w organizacji wyjazdów. Nie każdy wie, gdzie i jak znaleźć najkorzystniejszy środek transportu.