Oferujemy wycieczki zagraniczne dla grup
Oferujemy wycieczki zagraniczne dla grup, Agencja Turystyczna Palmowo, Chełmek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5492096846
REGON: 367825489
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Agencja Turystyczna Palmowo znajduje się w Chełmku, w powiecie oświęcimskim, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy od 2017 roku. Zajmujemy się organizacją wycieczek zagranicznych. Właścicielem jest Damian Czech.

Oferta

W branży turystycznej działamy od 2 lat. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów wypoczynkowych dla klientów prywatnych.

Oferujemy:
  • wycieczki objazdowe,
  • bilety lotnicze,
  • bilety autokarowe,
  • wczasy zagraniczne,
  • zagraniczne kolonie młodzieżowe.
Oferujemy wakacje w Chorwacji, Egipcie, Grecji, Hiszpanii, a także innych miejscach na całym świecie. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się wakacje w krajach tropikalnych, takich jak Brazylia, Karaiby, Indie, Malezja czy Dominikana.

Klientom proponujemy również wyjazdy grupowe, np. dla rodzin czy znajomych. Organizujemy również wyjazdy biznesowe, integracyjne, a także oferujemy program zwiedzania i wypoczynku dla grup powyżej 10 osób.

Baza naszych oferty jest na bieżąco aktualizowana, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Popularność zyskują także wycieczki objazdowe. Tego typu wyjazdy łączą w sobie zarówno odpoczynek, jak i zwiedzanie. Jest to idealna opcja dla osób, które nie lubią całego urlopu spędzać na plaży.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Dodatkowo specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń turystycznych. Ubezpieczenie pokryje koszty ewentualnego leczenia za granicą oraz będzie przydatne w przypadku zgubienia bagażu.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Agencji Turystycznej Palmowo w Chełmku.

Artykuły

Jak zaplanować bezpieczne wakacje z dzieckiem?
Jak zaplanować bezpieczne wakacje z dzieckiem?
Wakacje to zwykle radość, beztroska i wypoczynek, a czasem stres. Aby jego uniknąć, sprawdź, jak warto przygotować się do udanych wczasów rodzinnych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agencja Turystyczna Palmowo

Agencja Turystyczna Palmowo, Chełmek

Opinie (2)

Opinie o firmie Agencja Turystyczna Palmowo

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Celina
Celina
5.0
07.07.2019
Kupiłam tu dwa razy wycieczkę objazdową. Świetnie spędziłam wtedy czas. Polecam.
Kuba
Kuba
5.0
14.05.2019
Jedno z lepszych biur podróży w okolicy. Mają ogromny wybór ofert. Polecam.