Wyczyścimy Państwa pomieszczenia i powierzchnie
Wyczyścimy Państwa pomieszczenia i powierzchnie, Agencja Sprzątająca Bożena Wąsik, Piaseczno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1230420172
REGON: 12993807
Rok założenia:
1998

O firmie

Agencja Sprzątająca ma swoją siedzibę w Piasecznie, w województwie mazowieckim. Firmą zarządza Bożena Wąsik. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, gdyż swoje usługi oferujemy już od 1998 roku.

Oferta

Świadczymy wszechstronne usługi sprzątania. Zajmiemy się zarówno Państwa domem, mieszkaniem, ogrodem, jak i firmą. Posprzątamy obiekty dopiero co oddane do użytku, a także budynki po remoncie. Współpracujemy również z halami produkcyjnymi, sprzątamy magazyny oraz powierzchnie handlowe i usługowe.

Oferujemy:
  • mycie okien i przeszkleń,
  • sprzątanie klatek schodowych,
  • pranie wykładzin,
  • pranie dywanów i tapicerki,
  • prasowanie w domu Klienta.
Dodatkowo zakładamy i pielęgnujemy tereny zielone, zadbamy profesjonalnie o Państwa ogród. Zakres cen zależy od wielu czynników, takich jak wielkość sprzątanego pomieszczenia, rodzaj powierzchni, stan pomieszczenia czy liczba potrzebnych do wykonania pracy pracowników. Naszym Klientom oferujemy spotkanie, podczas którego rozeznamy się w Państwa oczekiwaniach, i będziemy mieli możliwość przygotowania na tej podstawie wyceny.

Wszystkie zlecenia wykonujemy przy użyciu profesjonalnych środków czystości oraz nowoczesnego, sprawdzonego sprzętu. Pozwala to na usprawnienie naszej pracy oraz większą satysfakcję Klienta.

Proponujemy także pośrednictwo w zakresie pracy w branży.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Agencji Sprzątającej Bożeny Wąsik w Piasecznie.

Artykuły

Posprzątane na błysk!
Posprzątane na błysk!
Przedmioty i wnętrza wymagające odświeżenia warto poddać kompleksowemu wyczyszczeniu. Fachowo usługę taką zrealizuje specjalistyczna agencja sprzątająca.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agencja Sprzątająca Bożena Wąsik

Agencja Sprzątająca Bożena Wąsik, Piaseczno

Opinie (0)

Opinie o firmie Agencja Sprzątająca Bożena Wąsik