Profesjonalna agencja reklamowa
Profesjonalna agencja reklamowa, Agencja Reklamowa Matrix s.c., Olsztyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7390406480
REGON: 510013858
Dodatkowe kontakty:

609 107 322

Rok założenia:
1989

O firmie

Prowadzimy firmę Matrix, której głównym profilem jest wykonawstwo usług reklamowych. Jej siedziba zlokalizowana jest na terenie Olsztyna. Nasza agencja reklamowa powstała w 1992 roku i do tego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Właścicielami oraz osobami decyzyjnymi w przedsiębiorstwa są Violetta i Krzysztof Mikunda.

Certyfikaty i dyplomy

Obsłużyliśmy mnóstwo zwycięskich kampanii politycznych i udało nam się stworzyć kreacje, które otrzymały nagrody na targach międzynarodowych.

Oferta

Aby marka została zapamiętana, ważne jest odpowiednie dobranie systemu identyfikacji wizualnej firmy. Są to wszystkie działania, które pomagają na wypromowanie jej oraz wybicie spośród konkurencji. Drugą kluczową kwestią jest wybranie agencji reklamowej, która zajmie się tym profesjonalnie i efektywnie. Gwarantujemy, że nasze przedsiębiorstwo Matrix spełni Państwa wszystkie oczekiwania z tym związane.

Do tej pory udało nam się zrealizować wiele kampanii na skalę całego kraju. Reklama jest wszechobecna - towarzyszy nam w każdej sferze życia i w prawie każdym miejscu. Oferujemy wykreowanie produktów lub podmiotów gospodarczych poprzez wszystkie narzędzia rynku marketingowego.

Opracowujemy strategie marketingowe, wizerunkowe i public relations. Wykonujemy również scenariusze reklam. Radio i telewizja są bardzo popularną formą reklamową, gdyż mają największą ilość odbiorców. Nasza oferta uwzględnia właśnie te nośniki oraz działania z nimi związane. Zajmujemy się również tworzeniem reklam prasowych lub outdoor.

Co więcej, oferujemy prace poligraficzne, organizowanie eventów wszelkiego typu i tworzenie materiałów POS, które wspierają sprzedaż towarów. Uwzględniamy tutaj ulotki, naklejki, standy, broszury czy wobblery.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą agencji Matrix.

Kontakt

Kontakt Agencja Reklamowa Matrix s.c.

Agencja Reklamowa Matrix s.c., Olsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Agencja Reklamowa Matrix s.c.