Ochrona imprez masowych
Ochrona imprez masowych, Agencja Ochrony Osób I Mienia Cobra 9 Jarosław Andrzej Matyszewski, Suwałki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8481598534
Rok założenia:
2022

O firmie

Cobra 9 to agencja ochrony osób i mienia. Nasza siedziba znajduje się w Suwałkach. W ramach naszej działalności przede wszystkim zapewniamy ochronę podczas imprez masowych.

Oferta

Imprezami masowymi nazywamy imprezy artystyczno-rozrywkowe i sportowe, w których uczestniczy duża liczba ludzi. Organizator takich imprez jest prawnie zobowiązany do zapewnienia bezpieczeństwa osobom uczestniczącym w imprezie, ochrony porządku publicznego oraz zabezpieczenia wydarzenia pod względem medycznym. Na każde 300 osób musi przypadać 10 członków służb porządkowych i informacyjnych.

Firmę Cobra 9 w Suwałkach prowadzimy z myślą o ochronie imprez masowych, w tym również imprez sportowych. Dbamy o bezpieczeństwo i porządek podczas festynów, koncertów, rodzinnych pikników, festiwali oraz wielu innych eventów.

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników ochrony. Bierzemy pełną odpowiedzialność za sprawny i bezpieczny przebieg imprez.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Ochrona imprez masowych z Agencją Ochrony Osób i Mienia Cobra 9
Ochrona imprez masowych z Agencją Ochrony Osób i Mienia Cobra 9
Czy wiesz, czym jest impreza masowa? Agencja Ochrony Osób i Mienia Cobra 9 podpowiada, jak zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom podczas tego typu wydarzeń.
Jak wybrać najlepszą agencję ochrony? Poznaj ofertę Cobra 9
Jak wybrać najlepszą agencję ochrony? Poznaj ofertę Cobra 9
Wybór najlepszej agencji ochrony nie jest łatwym zadaniem, dlatego przed podjęciem współpracy warto sprawdzić sposób działania konkretnej firmy. Poznaj Cobra 9.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agencja Ochrony Osób I Mienia Cobra 9 Jarosław Andrzej Matyszewski

Agencja Ochrony Osób I Mienia Cobra 9 Jarosław Andrzej Matyszewski, Suwałki

Opinie (0)

Opinie o firmie Agencja Ochrony Osób I Mienia Cobra 9 Jarosław Andrzej Matyszewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.