Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7811707464
REGON: 360690069
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Agencja Konsultingowa prowadzona przez Katarzynę Król mieści się w Poznaniu. Zajmujemy się zabezpieczeniem osób oraz mienia. Na rynku działamy od 2015 roku, co przekłada się na wysoki poziom świadczonych usług.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Losowe sytuacje mogą sprawić, że zostaniemy bez środków do życia. Warto wtedy mieć odpowiednie ubezpieczenie, które da nam lub naszej rodzinie pomoc finansową. W naszej agencji proponujemy wiele rozwiązań z różnych dziedzin życia. Mamy rozmaite polisy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Oferujemy:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • assistance.
Oprócz tego proponujemy zabezpieczenia OC i AC. Ubezpieczamy również majątek, domy, mieszkania, nieruchomości oraz elektroniczny sprzęt przenośny lub stacjonarny. Zapewnimy pełne zabezpieczenie przed różnymi sytuacjami na przykład kradzieżą, dewastacją, pożarem czy stłuczeniem.

Dodatkowo nasza oferta obejmuję polisę odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Związana jest ona ze stworzeniem szkody przez Klienta. Po zgłoszeniu sprawy, my wypłacamy poszkodowanemu odpowiednią sumę. Ponadto mamy w katalofu polisy indywidualne, dziecka, grupowe oraz rodzinne.

Nasi pracownicy przedstawią oferty spełniające Państwa oczekiwania i możliwości oraz pomogą w dokonaniu świadomego wyboru. Po podjęciu decyzji wyjaśnią jak poprawnie wypełnić dokumenty. Z odbiorcami naszych usług pozostajemy w stałym kontakcie, na bieżąco informując ich o zbliżających się terminach.

Zapraszamy do kontaktu z Agencją Konsultingową Katarzyny Król w Poznaniu.

Kontakt

Kontakt Agencja Konsultingowa Katarzyna Król

Agencja Konsultingowa Katarzyna Król, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Agencja Konsultingowa Katarzyna Król