przyjazna Szkolenia, kursy, Agencja HMK Ośrodek Kształcenia Spółka Cywilna Mariusz Rudkiewicz, Honorata Rudkiewicz-Kryl, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8991069237
REGON: 930799049
Rok założenia:
1992
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej naszego Ośrodka Kształcenia HMK znajdującego się we Wrocławiu. Od 1992 roku zajmujemy się organizacją kursów i szkoleń pracowniczych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Oferta

HMK interesuje nas jakość i różnorodność. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, doskonale zorientowanych w przepisach BHP, jak również prawidłowej obsłudze i konserwacji urządzeń transportu bliskiego.

Organizujemy szkolenia BHP okresowe dla pracodawców oraz osób kierujących pracownikami, a także robotników, pracowników administracyjno-biurowych i pracowników inżynieryjno-technicznych. Prowadzimy również szkolenia z zakresu PPOŻ. Ponadto sporządzamy dokumentacje powypadkowe oraz wykonujemy ocenę ryzyka zawodowego na różnych stanowiskach pracy.

Zajmujemy się też organizacją kursów zawodowych. Z uwagą śledzimy potrzeby rynku pracy, aby proponować Państwu możliwość zdobycia uprawnień w zakresie aktualnie poszukiwanych specjalizacji.

Nasza oferta obejmuje kursy spawania podstawowe i ponadpodstawowe, które objęte są nadzorem merytorycznym Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach. Edukacja spawaczy w naszym ośrodku odbywa się w formie wykładów teoretycznych oraz zajęć praktycznych. Po zakończeniu kursu można przystąpić do egzaminu w celu uzyskania książeczki spawacza i świadectwa kwalifikacji EN ISO 9606-1 oraz EN ISO 9606-2 .

Ponadto organizujemy:
  • kursy obsługi wózków jezdniowych różnych typów,
  • kursy obsługi instalacji gazowych i zbiorników na gaz (11kg propan-butan),
  • kursy obsługi suwnic, wciągników i wciągarek (ogólnego i specjalnego przeznaczenia),
  • kursy obsługi podestów ruchomych przejezdnych,
  • kursy obsługi żurawi przenośnych HDS,
  • kursy obsługi dźwigów towarowo-osobowych,
  • kursy obsługi wyciągów budowlanych,
  • kursy obsługi żurawi stacjonarnych.
Umożliwiamy również zdobycie uprawnień SEP. Uczestnictwo w naszych kursach pozwala na przeprowadzanie prac elektrycznych, związanych z eksploatacją oraz dozorem sieci i urządzeń. Oferta obejmuje uprawnienia E1, E2, E3, D1, D2, D3.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej ośrodka. Serdecznie zapraszamy do współpracy - HMK.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agencja HMK Ośrodek Kształcenia Spółka Cywilna Mariusz Rudkiewicz, Honorata Rudkiewicz-Kryl

Agencja HMK Ośrodek Kształcenia Spółka Cywilna Mariusz Rudkiewicz, Honorata Rudkiewicz-Kryl, Wrocław

Opinie (3)

Opinie o firmie Agencja HMK Ośrodek Kształcenia Spółka Cywilna Mariusz Rudkiewicz, Honorata Rudkiewicz-Kryl


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emil
Emil
5.0
28.05.2022
Nie mam żadnych zastrzeżeń, pełen profesjonalizm.
Łukasz
Łukasz
5.0
24.03.2022
Szczerze polecam, wysoka jakość szkoleń, poprowadzone w sposób przystępny dla kursanta, a z drugiej strony ze sporą ilością wiedzy.
Aneta D.
Aneta D.
5.0
30.01.2018
od kilku dni szukałam kogoś kto zrobi nam witraże, natrafiliśmy na Pana Mariusza z tej pracowni i to był strzał w dziesiątkę. Doradził, zaproponował ciekawe rozwiązania wizualne a samo wykonanie to jak się okazało był już czysta formalność. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi tej pracowni wszystkim szukającym ciekawych rozwiązań w zakresie witraży.