Wypoczynek w samym sercu gór
Wypoczynek w samym sercu gór, Agawa Ośrodek Wypoczynkowy Artur Przenniak, Karpacz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6112109053
Rok założenia:
2012

O firmie

Ośrodek wypoczynkowy Agawa zlokalizowany jest w Karpaczu, w powiecie jeleniogórskim, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielem naszego obiektu jest Artur Przenniak. Odwiedzającym gościom proponujemy idealne wypoczynek w górach. Gwarantujemy komfortowe warunki zakwaterowania i przystępne ceny.

Oferta

Oferujemy wypoczynek w naszym ośrodku, którego liczne szlaki turystyczne i wyciągi narciarskie znajduję się w okolicy, i służą aktywnemu spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.
Jesteśmy gotowi sprostać Państwa nawet najbardziej wymagającym potrzebom. Przez cały rok gościmy naszych pensjonariuszy, którzy odwiedzają nas aby podziwiać Kotlinę Jeleniogórską.

W ramach przygotowanej oferty naszym gościom zapewniamy:
  • dwu, trzy i czteroosobowe pokoje,
  • dostęp do telewizji,
  • smaczne posiłki,
  • ogród z miejscem na grilla.
Ponadto naszym najmłodszym gościom oferujemy gry świetlicowe i miejsce do zabawy. Do dyspozycji oddajemy stół z piłkarzykami.

Ofertę kierujemy do wycieczek szkolnych, zielonych szkół, klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Zapraszamy również rodziny z dziećmi.

Gwarantujemy, iż dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy czuli się u nas jak we własnym domu. Zawsze z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Wskażemy drogę i polecimy miejsca warte odwiedzenia.

Więcej informacji uzyskać można na stronie internetowej.

Więcej informacji

  • Agawa Ośrodek Wypoczynkowy zobacz

Kontakt

Kontakt Agawa Ośrodek Wypoczynkowy Artur Przenniak

Agawa Ośrodek Wypoczynkowy Artur Przenniak, Karpacz

Opinie (0)

Opinie o firmie Agawa Ośrodek Wypoczynkowy Artur Przenniak

Tagi