wypożyczalnia agregatów prądotwórczych
wypożyczalnia agregatów prądotwórczych, Agar-Power. Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7691286065

O firmie

Siedziba firmy Agar-Power znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo należące do Agnieszki Paradeckiej-Stańczak specjalizuje się w usługach związanych z zastępczym zasilaniem. Powstało w 2011 roku i działa na obszarze całego kraju. Współpracuje z klientami indywidualnymi, zakładami przemysłowymi, instytucjami oraz innymi podmiotami gospodarczymi.

Oferta

W dzisiejszych czasach funkcjonowanie firm, instytucji oraz obiektów mieszkalnych jest zależne od energii elektrycznej. Z tego powodu awarie prądu niosą ze sobą poważne problemy i straty. Na szczęście istnieją alternatywne źródła energii, a ich dostarczaniem zajmuje się firma Agar-Power. Przedsiębiorstwo prowadzi wypożyczalnię spalinowych agregatów prądotwórczych. Wypożycza je i dostarcza na wskazane miejsce w Polsce przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Świadczone usługi są kompleksowe, dlatego firma zapewnia profesjonalną obsługę urządzeń i wszystkie akcesoria takie jak okablowanie i rozdzielnie. Przewoźne agregaty doskonale sprawdzają się jako zastępcze źródło energii w przypadku awarii instalacji elektrycznych lub przerw w dostawie prądu w takich miejscach jak hotele, szkoły, szpitale, banki, magazyny. Są również stosowane w innych sytuacjach, np. przy okazji imprez plenerowych.

Agar-Power oferuje:
  • agregaty prądotwórcze na koncerty
  • agregaty prądotwórcze na imprezy plenerowe
  • agregaty prądotwórcze dla firma cateringowych
  • agregaty prądotwórcze do wesołych miasteczek
  • agregaty prądotwórcze na eventy
  • agregaty prądotwórcze na wystawy
Dzięki stabilnemu napięciu generatory można stosować do zasilania czułych urządzeń estradowych, telewizyjnych i odbiorników.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Agar-Power znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Agar-Power. Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych

Agar-Power. Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych, Łódź

Opinie (3)

Opinie o firmie Agar-Power. Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
12.04.2019
Serdecznie polecam firmę Agar-Power :) Wynajmowaliśmy od nich agregaty prądotwórcze pod nasz 3 dniowy zlot nad jeziorem i wszystko wyszło obłędnie. Przywieźli na czas, podłączyli i czuwali nad bezpieczeństwem. Żadnych wpadek nie było. Super! Firma naprawdę godna polecenia.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.11.2015
Miła i profesjonalna obsługa! Polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.10.2015
Śmiało mogę polecić firmę Agar-Power! Pełen profesjonalizm i dobre ceny!