wypożyczalnia agregatów prądotwórczych
wypożyczalnia agregatów prądotwórczych, Agar-Power. Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7691286065
Rok założenia:
2011

O firmie

Siedziba firmy Agar-Power znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo należące do Agnieszki Paradeckiej-Stańczak specjalizuje się w usługach związanych z zastępczym zasilaniem. Powstało w 2011 roku i działa na obszarze całego kraju. Współpracuje z klientami indywidualnymi, zakładami przemysłowymi, instytucjami oraz innymi podmiotami gospodarczymi.

Oferta

W dzisiejszych czasach funkcjonowanie firm, instytucji oraz obiektów mieszkalnych jest zależne od energii elektrycznej. Z tego powodu awarie prądu niosą ze sobą poważne problemy i straty. Na szczęście istnieją alternatywne źródła energii, a ich dostarczaniem zajmuje się firma Agar-Power. Przedsiębiorstwo prowadzi wypożyczalnię spalinowych agregatów prądotwórczych. Wypożycza je i dostarcza na wskazane miejsce w Polsce przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Świadczone usługi są kompleksowe, dlatego firma zapewnia profesjonalną obsługę urządzeń i wszystkie akcesoria takie jak okablowanie i rozdzielnie. Przewoźne agregaty doskonale sprawdzają się jako zastępcze źródło energii w przypadku awarii instalacji elektrycznych lub przerw w dostawie prądu w takich miejscach jak hotele, szkoły, szpitale, banki, magazyny. Są również stosowane w innych sytuacjach, np. przy okazji imprez plenerowych.

Agar-Power oferuje:
  • agregaty prądotwórcze na koncerty
  • agregaty prądotwórcze na imprezy plenerowe
  • agregaty prądotwórcze dla firma cateringowych
  • agregaty prądotwórcze do wesołych miasteczek
  • agregaty prądotwórcze na eventy
  • agregaty prądotwórcze na wystawy
Dzięki stabilnemu napięciu generatory można stosować do zasilania czułych urządzeń estradowych, telewizyjnych i odbiorników.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Agar-Power znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Agar-Power. Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych

Agar-Power. Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych, Łódź

Opinie (5)

Opinie o firmie Agar-Power. Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

kulfon
kulfon
5.0
23.05.2020
Świetne agregaty. Super sprzęt.
duhastmiś
duhastmiś
5.0
28.03.2020
Wynajmowaliśmy od nich agregaty na koncert organizowany na świeżym powietrzu. Firma Agar-Power dała sobie radę. Do wszystkiego podeszli jak najbardziej profesjonalnie.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
12.04.2019
Serdecznie polecam firmę Agar-Power :) Wynajmowaliśmy od nich agregaty prądotwórcze pod nasz 3 dniowy zlot nad jeziorem i wszystko wyszło obłędnie. Przywieźli na czas, podłączyli i czuwali nad bezpieczeństwem. Żadnych wpadek nie było. Super! Firma naprawdę godna polecenia.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.11.2015
Miła i profesjonalna obsługa! Polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.10.2015
Śmiało mogę polecić firmę Agar-Power! Pełen profesjonalizm i dobre ceny!