Fryzury na wszystkie okoliczności
Fryzury na wszystkie okoliczności, Aga Salon fryzjerski, Smolec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8941039530

O firmie

Salon fryzjerski Aga znajduje się w Smolcu, w powiecie wrocławskim, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2003 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług fryzjerskich. Właścicielką jest Agnieszka Tarasiuk.

Oferta

W branży fryzjerskiej działamy od 16 lat. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do kobiet, mężczyzn i dzieci.

Oferujemy strzyżenie, baleyage, ombre, koloryzację, fryzury okolicznościowe, fryzury na studniówkę, prostowanie włosów, fryzury na wesele, fryzury na ślub, a także fryzury na chrzciny. Specjalizujemy się w strzyżeniu damskim, męskim i dziecięcym. Wykonujemy również zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne włosów. Znamy się na włosach i wiemy jak ocenić ich kondycję. Chętnie podpowiemy również przy wyborze odpowiednich kosmetyków, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. W salonie znajdują się specjalistyczne urządzenia i sprzęty, które pozwalają nam na wykonywanie zabiegów.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Salonu fryzjerskiego Aga w Smolcu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Aga Salon fryzjerski

Aga Salon fryzjerski, Smolec

Opinie (0)

Opinie o firmie Aga Salon fryzjerski