Dready, Warkoczyki i Afroloki pierwszej klasy!
Dready, Warkoczyki i Afroloki pierwszej klasy!, Afrolook Izabella Łodziewska, Olsztyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7451804218
REGON: 381494975
Rok założenia:
2018

O firmie

Firma AfroLook ma swoją siedzibę w Olsztynie. Specjalizujemy się w świadczeniu alternatywnych usług fryzjerskich. Osobą decyzyjną jest Izabella Łodziewska.

Oferta

Nasza działalność skupia się na tworzeniu niebanalnych fryzur, głównie w stylu afroamerykańskim. Alternatywne fryzowanie jest dla nas nie tylko pracą zarobkową, ale przede wszystkim wielką pasją. Jesteśmy obecni na rynku oficjalnie dopiero od pół roku, jednak nasze doświadczenie jest dużo większe. Zdobywaliśmy umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów od podobnych fryzur.

Proponujemy Państwu wykonanie następujących fryzur:
  • Dready,
  • Dreadlocki,
  • Wakroczyki,
  • Afro loki,
  • Havana Twist.
Wymienione wyżej fryzury są to gotowe do doczepienia na głowę zestawy zrobione z włosów syntetycznych wysokiej jakości lub zrobione z naturalnych włosów klienta z domieszką syntetyków. Nasz alternatywny salon fryzjerski to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Moda na dready, warkoczyki i dreadlocki nie jest już w naszych czasach czymś wyjątkowym, jednak wykonując to w naszym zakątku, można poczuć czarodziejski klimat, który doda pozytywnej energii każdemu, kto się u nas pojawi.

Zatrudniamy wyłącznie ludzi, dla których tworzenie ekstrawaganckich fryzur jest przede wszystkim pasją i formą sztuki. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w naszej dziedzinie i zawsze dają z siebie wszystko.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Czym są Havana Twist i dlaczego pokochały je kobiety na całym świecie?
Czym są Havana Twist i dlaczego pokochały je kobiety na całym świecie?
Havana Twist przywędrowały do Polski stosunkowo niedawno, jednak już mają setki zwolenników. Skąd wzięła się fryzura, gdzie można ją zrobić i jak o nią dbać?

Wideo

Kontakt

Kontakt Afrolook Izabella Łodziewska

Afrolook Izabella Łodziewska, Olsztyn

Opinie (2)

Opinie o firmie Afrolook Izabella Łodziewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Madzia
Madzia
5.0
26.05.2019
Robili mi warkoczyki a mojej siostrze doczepiali dready. Teraz obie mamy super fryzury. Każda inna ale razem wyglądamy świetne!
Anita
Anita
5.0
29.03.2019
Doczepiałam sobie tam dreadlocki dwa miesiące temu. Bardzo fajna sprawa, tanio i wygląda super, polecam!