Pielęgnowanie i modelowanie włosów
Pielęgnowanie i modelowanie włosów , Afro Salon Kamila Strużyńska-Peno, Chojnice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8792259395
REGON: 871724485
Rok założenia:
2020

O firmie

Od 2020 roku prowadzimy salon fryzjerski Afro Salon. Zlokalizowani jesteśmy w Chojnicach, na terenie województwa pomorskiego. Właścicielką jest Kamila Strużyńska-Peno.

Oferta

Która z Pań nie chce mieś zdrowych, lśniących i gęstych włosów? To marzenie każdej i dzięki naszej pomocy bardzo proste do zrealizowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasem ciężko zapuścić długie włosy. Nie każda kobieta jest w stanie to zrobić. Z racji tego wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom Klientek i wyspecjalizowaliśmy się w doczepianiu włosów.

Prowadzimy przedłużanie oraz zagęszczanie włosów. Do naszych zadań należy między innymi doczekanie loków, zwanymi także afro lokami. Wszystko zależy od upodobań Klientek. To one wybierają, jak ich włosy mają wyglądać. Poza tym wykonujemy przedłużanie włosów metodą keratynową, kurację włosów botoxem i keratynowe prostowanie włosów. Oferujemy także pielęgnację włosów po keratynowym prostowaniu.

Dodatkowo realizujemy strzyżenie damskie, męskie i dziecięce. Proponujemy peeling skóry głowy, a także fantazyjne koloryzacje. Czeszemy fryzury okolicznościowe, w tym fryzury ślubne. Strzyżemy również grzywkę. Zlecić nam można też uzupełnienie włosów oraz rekonstrukcję włosów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Afro Salon

Artykuły

Przedłużanie włosów - syntetyczne czy naturalne?
Przedłużanie włosów - syntetyczne czy naturalne?
Kiedy planujesz przedłużyć włosy, musisz wybrać odpowiednie rozwiązanie. Czy lepiej wybrać przedłużanie włosami naturalnymi, czy syntetycznymi? Sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Afro Salon Kamila Strużyńska-Peno

Afro Salon Kamila Strużyńska-Peno, Chojnice

Opinie (3)

Opinie o firmie Afro Salon Kamila Strużyńska-Peno

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maryna
Maryna
5.0
03.09.2020
Świetne loki! Zawsze chciałam takie mieć, ale nie mogłam sobie na takie pozwolić naturalnie. Wyglądają naprawdę obłędnie. Bardzo naturalnie.
Elżbieta S.
Elżbieta S.
5.0
11.08.2020
Wspaniała fryzjerka, Afroloki, przedłużanie włosów i botox na włosy to jej specjalność!
Bogna
Bogna
5.0
31.07.2020
Bardzo lubię przychodzić do tego salonu. Widzę, że znają się na rzeczy i fryzjerom można zaufać. Super im to wszystko wychodzi. Moje włosy są znacznie zdrowsze i bujniejsze po kuracji botoxem.