Pewni fachowcy remontowo-budowlani
Pewni fachowcy remontowo-budowlani, Afra70 Grzegorz Kryszyłowicz, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5841467294

O firmie

Firma Afra70 świadczy pełny zakres usług remontowo-wykończeniowych dla klientów z terenu Trójmiasta i okolic. Specjalizujemy się w obsłudze mieszkań i domów mieszkalnych. Zarządza nami Grzegorz Kryszyłowicz.

Drugim profilem naszej działalności jest szkółka jazdy konnej działająca na terenie Kaszub w Wąglikowicach, koło Kościerzyny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Nasza firma działa na rynku usług budowlanych od 2011 roku. Od samego początku naszej działalności wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze remontowo-wykończeniowej mieszkań oraz budynków mieszkalnych. Zdobywane doświadczenia oraz poszerzanie zaplecza technicznego pozwalają nam na nieustanne podnoszenia jakości wykonywanych prac.

Swoim klientom możemy zaproponować między innymi:
  • usługi glazurnicze
  • układanie paneli podłogowych
  • malowanie ścian i sufitów
  • nakładanie tynków i gładzi
  • zabudowy kartonowo-gipsowe wraz z wyprowadzeniami
  • biały montaż drobne przeróbki instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i C.O.
  • montaż stolarki otworowej
  • drobne prace murarskie i wyburzeniowe
Podejmujemy się zarówno prac dotyczących remontu, wykończenia całego lokalu lub budynku, albo jedynie konkretnych pomieszczeń, jak kuchnia, czy łazienka.

Z naszej strony klient może zawsze liczyć na terminowość i rzetelność, a także otwartość na wszelkie uwagi oraz sugestie dotyczące wykonywanych prac.

Zanim przystąpimy do robót, proponujemy wykonanie darmowej wyceny oraz harmonogramu do akceptacji inwestora, z którym współpracujemy na każdym etapie prac.

Ponadto hobbystycznie prowadzimy naukę jazdy konnej dla dzieci i młodzieży, w ramach której organizujemy turnusy i obozy jazdy, a także pojedyncze lekcje.

Na wszelkie pytania związane z ofertą chętnie odpowiemy podczas kontaktu telefonicznego.

Zakres działalności

Artykuły

Biały montaż tylko z odpowiednią firmą!
Biały montaż tylko z odpowiednią firmą!
Białym montażem zajmują się tylko firmy o kompetencjach glazurniczych, hydraulicznych, a nawet elektroinstalatorskich. Przykładem jest ekipa AFRA 70!

Wideo

Kontakt

Kontakt Afra70 Grzegorz Kryszyłowicz

Afra70 Grzegorz Kryszyłowicz, Gdańsk

Opinie (4)

Opinie o firmie Afra70 Grzegorz Kryszyłowicz

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Dybuk
Dybuk
5.0
28.05.2020
Nie mogę się do niczego przeczepić. Wszystko wykonali tak, jak to na samym początku ustaliliśmy.
Myślący
Myślący
5.0
17.03.2020
Szczerze polecam. Bardzo sprawna i rzetelna ekipa fachowców od wykończeń.
Max
Max
5.0
26.01.2020
Znają się na wykonywanej pracy jak mało kto. Płytki położone równo, po 2 mm fugi w każdym miejscu, tak jak chciałam. Po robocie wszystko elegancko sprzątnięte i wytarte, a resztki materiałów wyrzucone do kontenera na gruz, a nie do toalety. Polecam.
Konrad
Konrad
4.0
19.11.2019
Jestem niezmiernie zadowolony z jakości przeprowadzonego remontu. Wszystkie prace wykonane bardzo rzetelnie i dokładnie, a do tego w terminie. Nie było problemu z rozliczeniami, czy nieobecnością pracowników. Firma, którą mogę z czystym sumieniem polecić.