Oferujemy tłumaczenia ustne i pisemne
Oferujemy tłumaczenia ustne i pisemne, AFI - Translations Adam Filasiak, Grudziądz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8762472434
REGON: 369359130
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Firma AFI-Translations znajduje się w Grudziądzu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność prowadzimy od 2018 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług translatorskich. Właścicielem jest Adam Filasiak.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług translatorskich. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Specjalizujemy się w tłumaczeniu takich języków jak, angielski, hiszpański, ukraiński, francuski i rosyjski. Oferujemy tłumaczenie różnych języków obcych, tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne, przeprowadzanie audytów biznesowych, a także organizację szkoleń językowych. Na tego typu szkoleniach uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe. Stawiamy na nauczanie teoretyczne, a także praktyczne. Największym zainteresowaniem cieszą się szkolenia dla pracowników firm.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zadań.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy AFI-Translations w Grudziądzu.

Artykuły

Co wchodzi w zakres usług translatorskich?
Co wchodzi w zakres usług translatorskich?
W przypadku renomowanych biur tłumaczeń usługi przez nie świadczone obejmują tłumaczenia pisemne i ustne, a także szereg specjalistycznych translacji.

Wideo

Kontakt

Kontakt AFI - Translations Adam Filasiak

AFI - Translations Adam Filasiak, Grudziądz

Opinie (2)

Opinie o firmie AFI - Translations Adam Filasiak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Asia
Asia
5.0
02.05.2019
Współpraca z firmą AFI-Translations przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Dorota
Dorota
5.0
29.03.2019
Świetna firma, która specjalizuje się w tłumaczeniu języków obcych. Polecam serdecznie.