Rzetelne kontrole budynków z użyciem drona
Rzetelne kontrole budynków z użyciem drona, AeroInspect, Piaseczno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8121380276
REGON: 670726070
Rok założenia:
2006

O firmieAeroInspect to nowoczesna metoda przeprowadzania kontroli stanu technicznego budynków i konstrukcji. Jest to również narzędzie wspomagające proces budowy na etapie projektowym, wykonawczym oraz po wykonawczym.

Oferta

AeroInspect to firma, która oferuje nowoczesną metodę przeprowadzania kontroli stanu technicznego budynków i konstrukcji. Równocześnie jest to doskonałe narzędzie wspomagające proces budowy zarówno na etapie projektowym, jak i wykonawczym oraz powykonawczym.

Podstawą do zagwarantowania Klientom usług na najwyższym poziomie jest specjalistyczna flota bezzałogowych statków powietrznych typu DRON. Pozwala nam to na szybkie i sprawne dostarczenie odpowiedniego materiału zdjęciowego i filmowego aż do rozdzielczości 4K UltraHD. Inspekcje dronem zapewniają nie tylko szybkość, ale i bezinwazyjność wykonanej kontroli.

Nasza obecna oferta związana z przeglądami to:
 • dachy i elewacje,
 • balkony,
 • turbiny wiatrowe,
 • kominy,
 • wieże przekaźnikowe i anteny,
 • trakcje kolejowe,
 • mosty i wiadukty,
 • zbiorniki i silosy,
 • ogniwa słoneczne,
 • inne konstrukcje.
Monitorujemy stan techniczny obiektów wykonując dokładną i z każdej strony dokumentację zdjęciową, czy filmową także potrzebną do odbiorów. W okresach zimowych szacujemy ilość zalegającego na dachach śniegu. Lokalizujemy uszkodzenia elewacji i przeprowadzamy kontrole okresowe. Proponujemy również wsparcie dla inżynierów specjalistów budownictwa dokładając raport sporządzony przez inspektora nadzoru budowlanego.

Dodatkowo wydajemy ekspertyzy i opinie techniczne. Nasz zespół fachowców zapewnia pełne i profesjonalne wsparcie dla podejmowanych działań. Skutecznie zajmujemy się także kwestiami związanymi z izolacjami takimi, jak:
 • hydroizolacje fundamentów,
 • odwodnienia,
 • izolacje tarasów i balkonów,
 • renowacja starego budownictwa,
 • opracowanie opinii technicznych, ekspertyz i projektów w zakresie zagadnień hydroizolacyjnych,
 • dystrybucja materiałów specjalistycznych,
 • doradztwo.
Mamy za sobą mnóstwo realizacji na terenie Warszawy i okolic. Cały czas uczestniczymy w szkoleniach poszerzając swoją wiedzę i znajomość branży.

Rozszerzeniem naszej oferty jest wykonawstwo ortofotomap z drona. W tym zakresie również proponujemy kompleksowe usługi na każdym etapie współpracy realizując ustalone wcześniej z Klientem założenia i cele. Każdy krok powstawania ortofotomapy jest przez nas szczegółowo nadzorowany dlatego finalny produkt jest najwyższej jakości.

Kręcimy również z użyciem drona filmy promocyjne. Jest to doskonała metoda promocji i reklamy, przydaje się także przy sprzedaży domu.

Jako eksperci w swojej dziedzinie chętnie podejmujemy się trudniejszych, czy nietypowych zleceń. Nie boimy się wyzwań. Każdy projekt może liczyć z naszej strony na indywidualne potraktowanie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Inspekcje budynków wykonywane za pomocą dronów
Inspekcje budynków wykonywane za pomocą dronów
Przeprowadzenie inspekcji budynku za pomocą drona to rozwiązanie wciąż innowacyjne, jednak dające komplet informacji na temat stanu technicznego obiektu.

Wideo

Kontakt

Kontakt AeroInspect

AeroInspect, Piaseczno

Opinie (9)

Opinie o firmie AeroInspect

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
5.0
23.07.2020
Rzetelne oszacowanie ilości śniegu na dachu dzięki czemu wiedzieliśmy, że trzeba odśnieżyć. Usługa bardzo przydatna.
Maciek
Maciek
5.0
08.05.2020
Firma pod każdym względem nowoczesna i profesjonalna. Warto postawić na Izoltechnikę-Pro.
Karolina
Karolina
5.0
26.03.2020
Ekspertyza dotycząca hydroizolacji porządnie przeprowadzona. Polecam.
Kazik
Kazik
5.0
30.01.2020
Rzetelnie wykonana ortofotomapa z użyciem drona. Oferta na pięć.
Maurycy
Maurycy
5.0
27.11.2019
Staram się stawiać w mojej firmie na nowoczesne rozwiązania i dlatego zdecydowałem się na tę usługę. Absolutnie nie żałuję, otrzymałem bowiem bardzo dokładną realizację fotograficzną i wideo. Polecam, warto skorzystać.
Kamila
Kamila
5.0
24.09.2019
Usługa na najwyższym poziomie, pełna i szczegółowa dokumentacja fotograficzna przydatna do przeglądu. Serdecznie polecam.
Julka
Julka
5.0
01.07.2019
Dobra współpraca, a przede wszystkim rzetelna usługa. Nowocześnie i profesjonalnie.
Herbert
Herbert
5.0
23.05.2019
Świetnie wykonane zdjęcia i film. Pozwoliły ocenić stan techniczny hali produkcyjnej. Polecam.
Kuba
Kuba
5.0
28.03.2019
Inspekcja dachu z pomocą drona to bardzo dobry pomysł. Wszystko zostało dokładnie wykonane, dron wykonał fotografie z wielu stron co pozwoliło ustalić usterki. Jestem bardzo zadowolony z tej usługi.