Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7851806416

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Przygotowujemy wyśmienite potrawy kuchni włoskiej. Naszą specjalnością jest pizza, ale zapraszamy r...
Nasz lokal gwarantuje gościom niezapomniane wrażenia kulinarne oraz w pełni profesjonalną obsługę. ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Ae Agencja Eventowa Poznań Sp. z o.o." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7851806416.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Śrem w województwie wielkopolskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Farna 1. Korespondencyjny kod pocztowy to: 63-100 Śrem. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 52.09554N, 17.02112E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: restauracja@trattoria-roma.pl. Branża Restauracje włoskie to dziedzina, w której firma "Ae Agencja Eventowa Poznań Sp. z o.o." prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Ae Agencja Eventowa Poznań Sp. z o.o." oferuje obszerne menu smacznych dań, zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich oraz kompleksowe usługi gastronomiczne dostosowane do indywidualnych wymagań, w szczególności przy organizacji uroczystości rodzinnych i spotkań biznesowych. Wysokie umiejętności szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa restauracji gwarantuje komfort naszym klientom.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 508 937 400.

Kontakt

Kontakt Ae Agencja Eventowa Poznań Sp. z o.o.

Ae Agencja Eventowa Poznań Sp. z o.o., Śrem

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Ae Agencja Eventowa Poznań Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.