Pomoc prawna
Pomoc prawna, Adwokat Krzysztof Głowacki Kancelaria adwokacka, Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6281957306
REGON: 12091359000000
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Prowadzimy kancelarię adwokacką, której właścicielem jest adwokat Krzysztof Głowacki. Siedzibą naszej kancelarii jest Dąbrowa Górnicza, na terenie województwa śląskiego. Reprezentujemy naszych klientów w sądzie i udzielamy im pomocy prawnej w szerokim zakresie. Działamy nieprzerwanie od 2009 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

W naszej Kancelarii adwokackiej świadczymy usługi z zakresu pomocy prawnej i wielu różnych dziedzin prawa.

Zajmujemy się sprawami z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego. Prowadzimy również sprawy spadkowe oraz karne, a także z zakresu prawa administracyjnego, budowlanego i telekomunikacyjnego. Tworzymy i opiniujemy umowy. Bierzemy udział w negocjacjach i sporach sądowych. Nasza obsługa prawna obejmuje także:
  • sprawy związane z odszkodowaniami,
  • podział majątku,
  • zachówek,
  • spadki,
  • sprawy związane z nieruchomościami,
  • sprawy gospodarcze.
Podejmujemy się reprezentowania Klientów przed sądem. Zajmujemy się sporządzaniem projektów umów, wniosków czy niezbędnych dokumentów. W kancelarii można też uzyskać pomoc w zakresie windykacji należności, bierzemy również udział w postępowaniu komorniczym i egzekucyjnym.

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. Wszelkie podejmowane przez nas działania są zgodne z prawem oraz etyką zawodową.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Adwokat Krzysztof Głowacki Kancelaria adwokacka

Adwokat Krzysztof Głowacki Kancelaria adwokacka, Dąbrowa Górnicza

Opinie (0)

Opinie o firmie Adwokat Krzysztof Głowacki Kancelaria adwokacka