Usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych
Usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych, Adwokat Jan Piechowicz, Dąbrowa Górnicza

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6291002069
REGON: 272234224
Dodatkowe kontakty:

601 510 669

Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Nazywam się Jan Piechowicz, jestem adwokatem prowadzącym własną kancelarię prawniczą zlokalizowaną w Dąbrowie Górniczej, w województwie śląskim. Od 1994 roku działam w branży, oferując kompleksową i fachową pomoc zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Moje bogate doświadczenie w branży prawniczej jest gwarancją profesjonalnej obsługi.

Oferta

Od lat udzielam kompleksowych porad prawnych. Klienci mogą z mojej strony liczyć na pełne zaangażowanie oraz dyskrecję, a przede wszystkim rzetelne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nieustannie się rozwijam i podnoszę własne kompetencje, dzięki czemu podejmuję się prowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych spraw. W ramach prowadzonej działalności zajmuję się reprezentowaniem Klientów przed sądami powszechnymi we wszystkich instancjach oraz w postępowaniach administracyjnych czy polubownych. Sporządzam pisma procesowe oraz opinie prawne. Ponadto świadczę usługi jako obrońca osób oskarżonych w procesach karnych oraz o wykroczenia.

Jako adwokat z dużym doświadczeniem zajmuję się prowadzeniem spraw cywilnych dotyczących testamentów i odszkodowań należnych z tytułu niewykonania umowy lub problemów zdrowotnych. Poza tym reprezentuję Klientów podczas spraw rozwodowych oraz o alimenty i podział majątku, a także ustalenie opieki czy kontaktów z dziećmi. Niewątpliwym uzupełnieniem mojej oferty jest fakt, że opiniuję umowy handlowe oraz zajmuję się fachową obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Oferuję zarówno stałą, jak i jednorazową współpracę. Świadczę usługi związane z takimi kodeksami prawa jak:
  • prawo handlowe
  • prawo podatkowe
  • prawo rodzinne
  • prawo nieruchomości
  • prawo karne
Zawsze działam zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami etyki zawodowej. Serdecznie zapraszam do współpracy

Kontakt

Kontakt Adwokat Jan Piechowicz

Adwokat Jan Piechowicz, Dąbrowa Górnicza

Opinie (6)

Opinie o firmie Adwokat Jan Piechowicz

Średnia ocen

4.3

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.03.2014
Od pierwszego do ostatniego dnia bylam zadowolona z wspolpracy z Mecenasem Piechowicz.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.02.2014
Godny polecenia
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.06.2013
Inteligentny człowiek i dobry fachowiec. Służył mi wieloma pomocnymi radami.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.05.2013
Pan Jan, to bardzo sympatyczny i kompetentny adwokat. Potrafi wszystko wytłumaczyć, i jest prawdziwą podporą na rozprawie w Sądzie. Widziałam że ma duży szacunek Sędziny, która mnie rozwodziła. Jego osobowość i szacunek z jakim odnoszą się inni ludzie, są bezcenne. Polecam Państwu usługi tego Pana, bo to bardzo dobry fachowiec. Dziękuję Panie Mecenasie i życzę, wielu kolejnych sukcesów. Jak tylko będę miała inne problemy to na pewno się do Pana zgłoszę ! ! ! Wdzięczna E.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.05.2013
Mądry i zrównoważony człowiek. Wygrał dla mnie bardzo dużo. Rozumie człowieka i sprawę. Dziękuję Panie Mecenasie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
12.05.2013
UWAGA !!! TEN PIECHOWICZ TO KOMPLETNE DNO PIERWSZE PYTA O KASĘ TYLKO TO SIĘ LICZY NA SPRAWIE NIE POTRAFI SIĘ ODEZWAĆ NIE POLECAM ŻADNEJ SPRAWY NIE WYGRAŁ JEGO SPECJALIZACJA TO WYCIĄGANIE OD LUDZI PIENIĘDZY I CHWALI SIĘ KOGO ON TO NIE ZNA ŻEBY SIĘ UWIARYGODNIĆ !!!