Obsługa prawna osób fizycznych i podmiotów gospodarczych
Obsługa prawna osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, Adwokat dr Leszek Małek. Kancelaria Adwokacka, Tarnów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
Zadzwoń i sprawdź
Wt.
16:00 - 18:00
Śr.
Zadzwoń i sprawdź
Cz.
Zadzwoń i sprawdź
Pt.
Zadzwoń i sprawdź
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8732828369
REGON: 121169449
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Nazywam się Leszek Małek i prowadzę kancelarię adwokacką. Siedziba znajduje się w Tarnowie, na terenie województwa małopolskiego. Od sześciu lat obsługujemy klientów indywidualnych oraz podmioty prawne.

Oferta

W ramach prowadzonej przeze mnie kancelarii prawnej świadczę szereg usług dla swoich klientów. Warunki współpracy ustalam indywidualnie z zainteresowanym. Udzielam fachowego doradztwa prawnego oraz opracowuję opinie.

Specjalizuję się w sporządzaniu pism procesowych. Zajmuję się przygotowaniem pozwów oraz apelacji. Wykonuję wnioski oraz wszelkie niezbędne dokumenty, w tym przedsądowe wezwanie do zapłaty.

Reprezentuję swoich klientów przed sądami oraz wszelkimi instytucjami. Zakres działań obejmuje prawo cywilne oraz karne. Świadczę usługi w ramach prawa rodzinnego oraz administracyjnego. Zajmuję się prowadzeniem spraw dotyczących prawa pracy oraz mam szeroką wiedzę na temat ubezpieczeń społecznych.

Dla swoich klientów przygotowuję projekty umów. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie. Do klientów podchodzę indywidualnie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Przyjmuję zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. Podejmę się nawet najtrudniejszych zadań.

Zapraszam do współpracy.


Kontakt

Kontakt Adwokat dr Leszek Małek. Kancelaria Adwokacka

Adwokat dr Leszek Małek. Kancelaria Adwokacka, Tarnów

Opinie (0)

Opinie o firmie Adwokat dr Leszek Małek. Kancelaria Adwokacka