Obsługa prawna osób fizycznych i podmiotów gospodarczych
Obsługa prawna osób fizycznych i podmiotów gospodarczych

O nas

Nazywam się Leszek Małek. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzę kancelarię adwokacką zlokalizowaną w Tarnowie w województwie małopolskim. Praktykę zawodową zdobywałem podczas odbywania aplikacji sądowej i pracy w kancelariach radcowskich.

Oferta

Klientom mojej kancelarii oferuję szeroki zakres usług prawniczych. Świadczę kompleksowe usługi w zakresie zarówno doraźnej, jak i stałej obsługi podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Teren mojej działalności to głównie obszar województwa małopolskiego, ale obsługuję klientów z całego kraju.

Klientom indywidualnym pomagam przede wszystkim w sporządzaniu pism procesowych, w tym pozwów, apelacji, wniosków oraz wielu innych dokumentów takich jak np. przedsądowe wezwanie do zapłaty.

Klientów reprezentuję przez sądami i organami administracji publicznej w sprawach związanych z prawem cywilnym, karnym, rodzinnym i administracyjnym. Prowadzę również sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Zajmuję się udzielaniem porad prawnych i opracowywaniem opinii prawnych. Świadczę także usługi w zakresie przygotowywania i opiniowania projektów umów.

Zapraszam do współpracy.

Informacje o działalności

NIP: 8732828369
REGON: 121169449
Branża: Adwokaci

Opinie (0)