Zapewniam obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców
Zapewniam obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców, Adwokat Adam Piwowarczyk Kancelaria Adwokacka, Ruda Śląska

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
Zadzwoń i sprawdź
Wt.
Zadzwoń i sprawdź
Śr.
15:00 - 17:00
Cz.
15:00 - 17:00
Pt.
15:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5492367096
REGON: 368004458
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Nazywam się Adam Piwowarczyk i jestem adwokatem. Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w 2013 roku. Siedziba mojej kancelarii adwokackiej znajduje się w Katowicach.

Oferta

Zajmuję się obsługą prawną zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W ramach moich usług zajmuję się doradztwem prawnym, na życzenie Klienta mogę zająć się jego reprezentacją przed sądami oraz innymi organami, reprezentuję oskarżycieli prywatnych i posiłkowych. Podejmuję się obrony moich Klientów na wszystkich etapach postępowania.

Udzielam kompleksowych porad prawnych. Prowadzę sprawy związane z takimi gałęziami prawa jak:
  • prawo spadkowe,
  • prawo rodzinne i opiekuńcze,
  • prawo karne,
  • prawo cywilne,
  • prawo pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • prawo administracyjne.
Zajmę się reprezentacją Klienta w postępowaniu egzekucyjnym oraz na etapie przedsądowym w zakresie wezwań czy negocjacji. Specjalizuję się także w prawie rejestracji spółek. Są to między innymi spółki prawa handlowego, stowarzyszenia, fundacje i organizacje pożytku publicznego. W ramach moich usług zajmuję się sporządzaniem pism procesowych i nieprocesowych, różnego rodzaju umów czy opinii prawnych. Proponuję prowadzenie negocjacji w imieniu Klienta.

Zapewniam dyskrecję oraz terminowe przygotowanie wszelkiej dokumentacji i innych zleconych mi zadań. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami działalności mojej kancelarii adwokackiej w Katowicach.

Artykuły

Prawo rodzinne i opiekuńcze – w jakich sprawach pomoże adwokat?
Prawo rodzinne i opiekuńcze – w jakich sprawach pomoże adwokat?
Sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego to nierzadko postępowania skomplikowane, w których warto zapewnić sobie wsparcie profesjonalnego pełnomocnika.

Wideo

Kontakt

Kontakt Adwokat Adam Piwowarczyk Kancelaria Adwokacka

Adwokat Adam Piwowarczyk Kancelaria Adwokacka, Ruda Śląska

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Adwokat Adam Piwowarczyk Kancelaria Adwokacka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Gabriel
Gabriel
5.0
19.07.2019
Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty od prawa pracy. Bardzo mi pomógł.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
16.05.2019
Doradztwo prawne w zakresie rejestracji spółek na najwyższym poziomie. Polecam.
Renata
Renata
5.0
17.03.2019
Pan Piwowarczyk prowadził sprawę karną mojego syna, włożył w to wiele czasu i serca i udało się! Syn został uniewinniony. Polecam
Katarzyna
Katarzyna
5.0
08.03.2019
Bardzo dziękuję Panu Mecenasowi, za obronę mojego syna w sprawie karnej. Dzięki wiedzy i umiejętnościom Pana Mecenasa Piwowarczyka, mój syn uniknął niesłusznego skazania. Polecam wszystkim usługi Pana Adwokata Adama Piwowarczyka.
Filip
Filip
5.0
22.01.2019
Pan Adam to specjalista jeśli chodzi o prawo administracyjne. Doskonale orientuje się we wszelkich przepisach i regulacjach. Polecam.
Martyna
Martyna
5.0
14.11.2018
Polecam, miałam duży problem związany ze spadkiem po Tacie. Nie wiedziałam jak się za to wszystko zabrać. Postanowiłam skorzystać z porady adwokata i całe szczęście. Bardzo dobrze mi doradził.