Pomożemy Ci rozwiązać Twoje problemy dermatologiczne
Pomożemy Ci rozwiązać Twoje problemy dermatologiczne, Adwent Alicja, Prywatny gabinet lekarski, Grodzisk Mazowiecki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5291155542
REGON: 012259349
Rok założenia:
1996

O firmie

Nazywam się Alicja Adwent i jestem lekarzem dermatologiem. Mam wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie, ponieważ w branży działam nieprzerwanie od 1996 roku. Prowadzę prywatny gabinet dermatologiczno-kosmetologiczny, którego siedziba zlokalizowana jest w Grodzisku Mazowieckim.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności mojego gabinetu jest świadczenie kompleksowych usług medycznych z zakresu dermatologii, kosmetologii oraz wenerologii. Gwarantuję, że poradzę sobie z każdym problemem skórnym. Mogę Państwu zaproponować wykonanie kompleksowych testów alergicznych.

Oferuję także wyznaczenie odpowiedniej diety w celu zniwelowania wszelkich przypadłości. Podejmę się leczenia chorób skórnych, alergicznych oraz wenerologicznych, a także dermatologicznych dziecięcych.

Ponadto zajmuję się całkowitym usunięciem uciążliwego trądziku i znamion, jak również leczeniem brodawek wirusowych. Zajmuję się nietolerancją pokarmową. Dodatkowo świadczę usługi w obszarze peelingów medycznych, mezoterapii, dermatoskopii oraz stosuję leczenie azotem, czyli krioterapię.

Mam odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które pozwalają mi na prawidłowe zdiagnozowanie problemu, a następnie wyznaczenie odpowiedniego i skutecznego leczenia. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, otaczam ich fachową opieką dermatologiczną. Oferta mojego gabinetu skierowana jest zarówno do dorosłych, jak i dzieci.

Zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu dermatologicznego w Grodzisku Mazowieckim.

Kontakt

Kontakt Adwent Alicja, Prywatny gabinet lekarski

Adwent Alicja, Prywatny gabinet lekarski, Grodzisk Mazowiecki

Opinie (1)

Opinie o firmie Adwent Alicja, Prywatny gabinet lekarski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.09.2013
SUper