Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9512466628
REGON: 380833458
KRS: 0000741705

O firmie

Biura rachunkowe, Advisa Sp. z o.o., Warszawa Firma Advisa ma swoją siedzibę w Warszawie. Zapewniamy Państwu optymalne rozwiązania dla biznesu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Oferta

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach księgowych oraz rachunkowych, zapewniamy także outsourcing zaplecza biznesowego. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Pomagamy w zakładaniu działalności, podpowiemy przy wszelkich formalnościach. Doradca zajmie się koordynacją pracy różnych zespołów w zakresie Państwa działalności.

Jakie są zalety outsourcingu?

Do zalet outsourcingu należy przede wszystkim oszczędność czasu. Dzięki zleceniu zadań firmie zewnętrznej będą mieć Państwo czas na prowadzenie swojej firmy w spokoju i skupieniu się na najważniejszych usługach, a nie obsłudze tych pobocznych. Jest to również możliwość obniżenia kosztów - nie będą Państwo potrzebować tylu etatów i ponosić kosztów wynagrodzenia, zabezpieczenia socjalnego czy kosztów urlopów lub zwolnień chorobowych. Nie ma też potrzeby inwestowania w całą infrastrukturę.

Outsourcing pozwala na zlecenie zadań osobom, które są specjalistami w danej dziedzinie - dzięki temu będą mieć Państwo pewność, że wszelkie usługi zostały wykonane w pełni profesjonalnie. Nie będą już potrzebne kosztowne porady ekspertów. Otrzymają Państwo dostęp do wszelkich najnowszych osiągnięć, z takich dziedzin jak organizacja czy zarządzanie.

Jakie usługi rachunkowe oferuje firma Advisa w Warszawie?

Firma Advisa w Warszawie oferuje pełne wsparcie w zakresie rachunkowości. Zajmiemy się sporządzaniem sprawozdań finansowych oraz sprawozdań do GUS, zapewniamy też tworzenie planu kont i polityki rachunkowości. Oferujemy:
 • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
 • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
 • prowadzenie ewidencji ryczałtu,
 • prowadzenie ewidencji VAT,
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia.
Do nas należy także przygotowywanie wszelkich deklaracji PIT, CIT oraz VAT. Zadbamy o składanie JPK. Zapewniamy również nasze fachowe doradztwo w zakresie podatków. Oferujemy monitorowanie należności, sporządzanie raportów i analiz finansowych, pomożemy także w wypełnianiu wniosków kredytowych.

Jakie usługi dla biznesu świadczy firma Adivisa?

Poza usługami rachunkowymi zapewniamy także szeroki zakres usług dodatkowych. Jeśli będą chcieli Państwo zakupić nieruchomość, pojazd, maszynę czy rozpocząć nową inwestycję, my zajmiemy się przeglądem ofert, poprowadzimy negocjacje, sprawdzimy stan techniczny dokonamy wyceny. Zadbamy też o bezpieczeństwo transakcji pod względem prawnym. Przedstawimy także CRM, czyli narzędzie, które umożliwi przechowywanie danych Klientów i ewidencjonowanie historii kontaktów.

Ponadto zajmujemy się marketingiem i promocją. Proponujemy Kartę ADVISA, z której możecie korzystać jako z karty sportowej, kulturalnej czy paliwowej i otrzymywać zbiorcze faktury czy zniżki. Współpracujemy z partnerami w instytucjach pożyczkowych, bankach i firmach leasingowych, dzięki czemu w razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić firmie środki. Pomożemy też w zakresie ubezpieczeń.

W razie jakichkolwiek pytań zapewniamy fachowe doradztwo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Artykuły

Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?
Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?
Wybrane biuro rachunkowe powinno m.in. świadczyć usługi kompleksowo oraz posiadać polisę OC. Dowiedz się, na co jeszcze należy zwrócić uwagę podczas wyboru.
Na czym polega doradztwo księgowe? – zakres usługi
Na czym polega doradztwo księgowe? – zakres usługi
Biuro rachunkowe może świadczyć usługi księgowe także z zakresu doradztwa. Dowiedz się, dlaczego warto z niego skorzystać i co konkretnie obejmuje usługa.
Jaka księgowość sprawdzi się lepiej – tradycyjna czy online?
Jaka księgowość sprawdzi się lepiej – tradycyjna czy online?
Usługi księgowe są świadczone zarówno przez tradycyjne biura, jak i w pełni online. Dowiedz się, jakie zalety i wady ma każde z tych rozwiązań.
Czy lepiej sprawdza się księgowość zewnętrzna czy wewnętrzna?
Czy lepiej sprawdza się księgowość zewnętrzna czy wewnętrzna?
Biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe sprawdza się lepiej niż zatrudnienie księgowej w firmie, gdyż m.in. nie ma przestojów oraz generuje niższy koszt.
Jak powinna wyglądać kompleksowa obsługa biura rachunkowego?
Jak powinna wyglądać kompleksowa obsługa biura rachunkowego?
Biura rachunkowe świadczą usługi kompleksowe i obok usług księgowych, proponują także m.in. doradztwo, pomoc w finansowaniu, ubezpieczeniach i windykacji.

Wideo

Kontakt

Kontakt Advisa Sp. z o.o.

Advisa Sp. z o.o., Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Advisa Sp. z o.o.

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Kompetencje
5,0
Rzetelność
5,0

Opinie użytkowników

Romek
Romek
5,0
01.01.2019
Powierzyłem im całą rachunkowość mojej firmy, wywiązują się z tego bezproblemowo, wszystko oddane w terminie. Polecam.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Kompetencje
  5,0
 • Rzetelność
  5,0
Wojtek
Wojtek
5,0
30.11.2018
Polecam! Jeśli chodzi o outsourcing to są prawdziwymi specjalistami, można im powierzyć wszelkie zadania.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Kompetencje
  5,0
 • Rzetelność
  5,0