Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych
Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, Advance Centrum Językowe Sylwia Abramek-czarnecka, Garbów II

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7132910381
REGON: 061734074
Rok założenia:
2014

O firmie

Centrum językowe Advance prowadzone jest przez Sylwię Abramek- Czarnecką. Siedziba szkoły zlokalizowana jest w Garbowie, w województwie lubelskim. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2014 roku.

Oferta

Zajmujemy się prowadzeniem kursów nauki języka angielskiego. Oferujemy szkolenia zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Proponujemy Państwu naukę języka na wszystkich poziomach zaawansowania - od początkującego do zaawansowanego.

Oferujemy Państwu:
  • zajęcia indywidualne,
  • zajęcia indywidualne konwersacyjne,
  • korepetycje w parach,
  • zajęcia grupowe.
Zajęcia grupowe prowadzimy w małych grupach, dzięki czemu nauka jest efektywna i dopasowana do potrzeb każdego kursanta. Spotkania odbywają się w częstotliwości raz lub dwa w tygodniu, po 60 lub 90 minut. Pomożemy przygotować dzieci i młodzież do wszelkich egzaminów, w tym gimnazjalnego, maturalnego czy na studia. Podejmujemy się też przygotowania naszych kursantów do egzaminów na certyfikat językowy.

Kładziemy duży nacisk na praktykę - dzięki temu nasi uczniowie będą w stanie posługiwać się językiem w prawdziwych sytuacjach, nie tylko na papierze. Dbamy jednak o wszelkie sprawności językowe - pisanie, mówienie, słuchanie oraz czytanie.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego kursanta. Zajęcia prowadzone są w miłej, ciepłej i sympatycznej atmosferze. Zapraszamy do skorzystania z oferty centrum językowego Advance w Garbowie.

Artykuły

Poznaj skuteczne sposoby na naukę języka angielskiego
Poznaj skuteczne sposoby na naukę języka angielskiego
Nauka języka angielskiego wymaga sporo czasu i zaangażowania. Jednak są sposoby, dzięki którym szybciej przyswoisz obcy język i zrobisz to z przyjemnością!

Wideo

Kontakt

Kontakt Advance Centrum Językowe Sylwia Abramek-czarnecka

Advance Centrum Językowe Sylwia Abramek-czarnecka, Garbów II

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Advance Centrum Językowe Sylwia Abramek-czarnecka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
19.11.2019
Chodzę tutaj już drugi rok, mogę z ręką na sercu polecić. Jestem na poziomie B2 i nie mam już problemu żeby dogadać się za granicą.
Olka
Olka
5.0
12.09.2019
Polecam kursy dla dorosłych, świetnie poprowadzone, bardzo fajna atmosfera sprzyjająca nauce.
Martyna
Martyna
5.0
15.07.2019
Mój syn chodził tutaj na kursy przygotowawcze do egzaminu gimnazjalnego. Bardzo mu pomogły, zdał egzamin świetnie, ale przede wszystkim o wiele lepiej dogaduje się w tym języku.
Robert
Robert
5.0
26.05.2019
Szkolenia na poziomie zaawansowanym na najwyższym poziomie. Wiele się nauczyłem, czuję że z każdą lekcją podnoszę swój poziom.
Beata
Beata
5.0
30.03.2019
Polecam, brałem udział już w kilku kursach językowych, ale oni zdecydowanie najlepiej go prowadzą. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia.
Wojtek
Wojtek
5.0
12.01.2019
Brałem udział w kursie przygotowawczym do matury. Super poprowadzony, podszlifowaliśmy wszystko, z czym miałem problemy. Bez problemu zdałem podstawę na 100%, a rozszerzenie na 88% i dostałem się na wymarzone studia!
Kuba
Kuba
5.0
07.11.2018
Bardzo fajne kursy językowe dla dzieci, prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, dzięki czemu moi synowie chodzą z przyjemnością. Nauka przyjemna, ale też bardzo owocna - widzę, że bardzo się rozwijają.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
19.09.2018
Zapisałam moją córkę w zeszłym roku na zajęcia z angielskiego. Jestem w szoku, jakie postępy poczyniła w przeciągu tego roku! Od września znowu kontynuujemy naukę. Polecam!